Palmares

Sportivii Clubului Riposta au cucerit peste 300 de medalii la competiții naționale și internaționale de-a lungul timpului.

PALMARES GENERAL
 

NAȚIONAL

TOTAL

INTERNAȚIONAL

TOTAL

EUROPENE

MONDIALE

TOTAL GENERAL

AN

Au

Ag

Br

Medalii

Au

Ag

Br

Medalii

 

 

Medalii

2009

3

1

3

7

    

 

 

7

2010

4

2

8

14

    

 

 

14

2011

3

4

7

14

    

 

 

14

2012

4

1

10

15

    

 

 

15

2013

5

3

5

13

 

1

 

1

 

 

14

2014

5

5

7

17

4

5

9

18

 

 

35

2015

5

2

5

12

11

6

12

29

 

 

41

2016

7

3

6

16

10

1

6

17

 

 

33

2017

3

7

3

13

6

5

7

18

 

 

31

2018

4

2

9

15

6

4

11

21

1 Br cad ech

 

37

2019

5

4

8

17

5

4

11

20

 

 

37

2020

2

2

4

8

    

1 Br jun ind

 

9

2021

4

3

10

17

    

 

1 Br jun ech

18

2022

5

1

6

12

1

2

3

6

1 Ag cad ech

1 Ag jun ind

1 Br tin ech

1 Ag jun ech

22

TOTAL

59

40

91

190

43

28

59

130

5

2

327

* ultima actualizare: 04 octombrie 2022

PALMARES GENERAL
 

NAȚIONAL

TOTAL

INTERNAȚIONAL

TOTAL

TOTAL GENERAL

AN

Au

Ag

Br

Medalii

Au

Ag

Br

Medalii

Medalii

2009

3

1

3

7

    

7

2010

4

2

8

14

    

14

2011

3

4

7

14

    

14

2012

4

1

10

15

    

15

2013

5

3

5

13

 

1

 

1

14

2014

5

5

7

17

4

5

9

18

35

2015

5

2

5

12

11

6

12

29

41

2016

7

3

6

16

10

1

6

17

33

2017

3

7

3

13

6

5

7

18

31

2018

4

2

9

15

6

4

11

21

37

2019

5

4

8

17

5

4

11

20

37

2020

2

2

4

8

    

9

2021

4

3

10

17

    

18

2022

5

1

6

12

1

2

3

6

22

TOTAL

59

40

91

190

43

28

59

130

327

Medalii la Campionate Europene și Mondiale:

  • 2018: 1 bronz C.E. cadeți echipe
  • 2020: 1 bronz C.E. juniori individual
  • 2021: 1 bronz C.M. juniori echipe
  • 2022: 1 argint C.M. juniori echipe

                      1 argint C.E. cadeți echipe

                      1 argint C.E. juniori individual

                      1 bronz C.E. tineret echipe

 

PALMARES DESFĂȘURAT

În anul 2022, sportivii noștri au cucerit un număr de 20 medalii, dintre care 10 la concursuri naționale, 6 la concursuri internaționale, 3 la Campionatele Europene și 1 la Campionatele Mondiale.

Vezi palmares
2022

În anul 2021, sportivii noștri au cucerit un număr de 13 medalii, dintre care 12 la concursuri naționale și una la Campionatele Mondiale.

Vezi palmares
2021

În anul 2020, sportivii noștri au cucerit un număr de 9 medalii, dintre care 8 la concursuri naționale și una la Campionatele Europene.

Vezi rezultate
2020

În anul 2019, sportivii noștri au cucerit un număr de 37 medalii, dintre care 17 la concursuri naționale și 20 la concursuri internaționale.

Vezi rezultate
2019

În anul 2018, sportivii noștri au cucerit un număr de 37 medalii, dintre care 15 la concursuri naționale, 21 la concursuri internaționale și una la Campionatele Europene.

Vezi rezultate
2018

În anul 2017, sportivii noștri au cucerit un număr de 31 medalii, dintre care 13 la concursuri naționale și 18 la concursuri internaționale.

Vezi rezultate
2017

În anul 2016, sportivii noștri au cucerit un număr de 33 medalii, dintre care 16 la concursuri naționale și 17 la concursuri internaționale.

Vezi rezultate
2016

În anul 2015, sportivii noștri au cucerit un număr de 41 medalii, dintre care 12 la concursuri naționale și 29 la concursuri internaționale.

Vezi rezultate
2015

În anul 2014, sportivii noștri au cucerit un număr de 35 medalii, dintre care 17 la concursuri naționale și 18 la concursuri internaționale.

Vezi rezultate
2014

În anul 2013, sportivii noștri au cucerit un număr de 14 medalii, dintre care 13 la concursuri naționale și una la concursuri internaționale.

Vezi rezultate
2013

În anul 2012, sportivii noștri au cucerit un număr de 15 medalii, toate la concursuri naționale.

Vezi rezultate
2012

În anul 2011, sportivii noștri au cucerit un număr de 14 medalii, toate la concursuri naționale.

Vezi rezultate
2011

În anul 2010, sportivii noștri au cucerit un număr de 14 medalii, toate la concursuri naționale.

Vezi rezultate
2010

În anul 2009, sportivii noștri au cucerit un număr de 7 medalii, toate la concursuri naționale.

Vezi rezultate
2009

Palmares Club Riposta anul 2022

CONCURS INTERNAȚIONAL UNGARIA BUDAPESTA JUNIORI INDIVIDUAL MASCULIN – 07.01.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

21

154

CONCURS INTERNAȚIONAL UNGARIA BUDAPESTA JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 08.01.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

19

103

CHIȚU MIHAELA

53

103

CONCURS INTERNAȚIONAL GEORGIA TBILISI SENIORI INDIVIDUAL FEMININ – 14.01.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

80

151

CAMPIONATUL NAȚIONAL CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 19.01.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

5

49

ICNOȚIU TEONA

24

49

CÎRLIGEANU EMA

30

49

TANISLAV MARIA

38

49

OANCEA ILINCA

48

49

CAMPIONATUL NAȚIONAL JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 20.01.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

6

50

BENCIU ROSEMARIE

9

50

CHIȚU MIHAELA

17

50

CÎRLIGEANU EMA

19

50

TANISLAV MARIA

27

50

SAVA MUSTEAȚĂ CELA

38

50

CAMPIONATUL NAȚIONAL CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 21.01.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ MATEI

7

50

VASILESCU SERGIU

9

50

NIȚU HORIA

18

50

ENE MICHAEL

20

50

BORCEA TUDOR

23

50

BÂRSAN DAVID

36

50

CAMPIONATUL NAȚIONAL JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 22.01.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

1

53

SAVA MUSTEAȚĂ AMZA

25

53

NIȚU HORIA

27

53

BORCEA TUDOR

28

53

BÂRSAN DAVID

35

53

PANTIȘ MATEI

36

53

VASILESCU SERGIU

46

53

CUPA RIPOSTA CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 29.01.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU HORIA

107

213

VASILESCU SERGIU

119

213

AKBULUT ALP

171

213

BORCEA TUDOR

186

213

BÂRSAN DAVID

ABANDON

213

CUPA RIPOSTA CADEȚI FEMININ ECHIPE – 29.01.2022

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

BENCIU ROSEMARIE

 

13

 

30

PĂUN IULIA

ȘERBĂNOIU ANDREEA

MITRUȘ ALEXANDRA

CUPA RIPOSTA CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 30.01.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

98

200

DEJESCU ANA

104

200

CÎRLIGEANU EMA

113

200

GOMOESCU BIANCA

179

200

ICNOȚIU TEONA

187

200

OANCEA ILINCA

192

200

CUPA RIPOSTA CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 30.01.2022

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

MOISE TUDOR

 

27

 

39

PANTIȘ MATEI

COSTEA RAREȘ

VASILESCU SERGIU

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU HORIA

 

33

 

39

FĂTU ADRIAN

GĂLBEAZĂ MIHAI

PÎRVU MARIO

CAMPIONATUL EUROPEAN JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 26.02.2022 NOVI SAD, SERBIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

2

71

CAMPIONATUL EUROPEAN JUNIORI INDIVIDUAL FEMININ – 28.02.2022 NOVI SAD, SERBIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

17

61

CAMPIONATUL EUROPEAN CADEȚI INDIVIDUAL FEMININ – 07.03.2022 NOVI SAD, SERBIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

42

61

CAMPIONATUL EUROPEAN CADEȚI FEMININ ECHIPE – 27.03.2022

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BENCIU ROSEMARIE

 

2

 

11

ALEXE MARIA

STAN AMALIA

MITRUȘ ALEXANDRA

CAMPIONATUL EUROPEAN JUNIORI MASCULIN ECHIPE – 01.03.2022

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

 

9

 

17

CÎDU CASIAN

ENACHE MIHNEA

STAN COSMIN

CAMPIONATUL EUROPEAN JUNIORI FEMININ ECHIPE – 02.03.2022

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

 

6

 

13

BOTEZATU ANA

ȘERBAN DENISA

MITRUȘ ALEXANDRA

CONCURS INTERNATIONAL SENIORI INDIVIDUAL FEMININ – 03-05.03.2022 ATENA, GRECIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

152

168

CAMPIONATUL MONDIAL JUNIORI INDIVIDUAL MASCULIN – 02.04.2022, DUBAI

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

5

152

CAMPIONATUL MONDIAL JUNIORI INDIVIDUAL FEMININ – 02.04.2022, DUBAI

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

33

125

CAMPIONATUL MONDIAL CADEȚI INDIVIDUAL FEMININ – 03.04.2022, DUBAI

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

33

90

CAMPIONATUL MONDIAL JUNIORI FEMININ ECHIPE – 04.04.2022, DUBAI

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

 

14

 

27

ALEXE MARIA

DUMITRU CATINCA

MITRUȘ ALEXANDRA

CAMPIONATUL MONDIAL JUNIORI MASCULIN ECHIPE – 04.04.2022, DUBAI

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

 

2

 

11

CÎDU CASIAN

ENACHE MIHNEA

ȘOVAR MARCO

CAMPIONATUL NAȚIONAL SENIORI FEMININ INDIVIDUAL – 14.04.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

3

39

CHIȚU MIHAELA

5

39

BENCIU ROSEMARIE

9

39

ALEXANDRESCU THEODORA

15

39

CAMPIONATUL NAȚIONAL SENIORI FEMININ ECHIPE – 15.04.2022  

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

BENCIU ROSEMARIE

 

3

 

6

PANTIȘ ILINCA

ALEXANDRESCU THEODORA

CHIȚU MIHAELA

CAMPIONATUL NAȚIONAL SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 16.04.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

5

44

PANTIȘ MATEI

19

44

BONDEI GABRIEL

22

44

CAMPIONATUL NAȚIONAL SENIORI MASCULIN ECHIPE – 17.04.2022

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

 

7

 

8

BONDEI GABRIEL

PANTIȘ MATEI

ENE MICHAEL

CAMPIONATUL NAȚIONAL TINERET MASCULIN INDIVIDUAL – 28.04.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

1

52

ALUPEI ALEXIE

13

52

CHIRIAC TEODOR

24

52

CAMPIONATUL NAȚIONAL TINERET MASCULIN ECHIPE – 29.04.2022

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

 

6

 

12

ALUPEI ALEXIE

CHIRIAC TEODOR

ENE MICHAEL

CAMPIONATUL NAȚIONAL TINERET FEMININ INDIVIDUAL – 30.04.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

3

41

PANTIȘ ILINCA

5

41

CHIȚU MIHAELA

9

41

BENCIU ROSEMARIE

19

41

CAMPIONATUL NAȚIONAL TINERET FEMININ ECHIPE – 01.05.2022  

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

BENCIU ROSEMARIE

 

3

 

6

PANTIȘ ILINCA

ALEXANDRESCU THEODORA

CHIȚU MIHAELA

ISF GYMNAZYADE JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 16.05.2022 NORMANDIA, FRANTA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

2

71

ISF GYMNAZYADE JUNIORI MASCULIN ECHIPE – 19.05.2022 NORMANDIA, FRANTA

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

 

2

 

11

DINCĂ ANDREEA

ȘONȚ EMA

DUMITRU CATINCA

 

 

 

 

MELINGER MARTON

 

 

 

 

DRĂGHICI SEBASTIAN

 

 

CAMPIONATUL EUROPEAN TINERET INDIVIDUAL MASCULIN – 27.05.2022 TALLIN, ESTONIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

29

54

CAMPIONATUL EUROPEAN TINERET INDIVIDUAL FEMININ – 29.05.2022 TALLIN, ESTONIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

16

50

CAMPIONATUL EUROPEAN TINERET MASCULIN ECHIPE – 30.05.2022 TALLIN, ESTONIA  

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

 

3

 

11

CÎDU MATEI

ZMĂU ALEXANDRU

ȘOVAR MARCO

CAMPIONATUL EUROPEAN TINERET FEMININ ECHIPE – 31.05.2022 TALLIN, ESTONIA

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

 

7

 

9

LUȚEA TANIA

MATEI MARIA

MARTIȘ SABINA

CUPA MUSCHETARULUI U9 FEMININ INDIVIDUAL – 04.06.2022, RÎȘNOV BRAȘOV

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

IONESCU MARA

1

28

VASILE SOFIA

5

28

CUPA MUSCHETARULUI U11 MASCULIN INDIVIDUAL – 04.06.2022, RÂȘNOV BRAȘOV

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE ALEXANDER

3

51

STOICA FILIP

5

51

MOISIDIS KONSTANTINOS

6

51

STOICA ANDREI

10

51

CUPA MUSCHETARULUI U13 FEMININ INDIVIDUAL – 04.06.2022, RÂȘNOV BRAȘOV

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

FIRAN SONIA

53

59

CUPA MUSCHETARULUI U9 MASCULIN INDIVIDUAL – 05.06.2022, RÂȘNOV BRAȘOV

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CREAȚA TUDOR

2

25

IORDACHE TUDOR

9

25

CHEROUZE PAUL

19

25

CUPA MUSCHETARULUI U11 FEMININ INDIVIDUAL – 05.06.2022, RÂȘNOV BRAȘOV

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SITARU CATINCA

6

46

CHIVULESCU MIRUNA

24

46

BORCEA ANA

29

46

CUPA MUSCHETARULUI U13 MASCULIN INDIVIDUAL – 05.06.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BÂRSAN DAVID

15

46

ENE ALEXANDER

23

46

ANDREESCU RAREȘ

27

46

DEJESCU VLAD

28

46

CHIVULESCU VLAD

39

46

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U13 FEMININ INDIVIDUAL – 14.06.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BECERIU SMARANDA

38

63

COSTIAN IONA

28

63

STOIAN ANDREEA

29

63

FIRAN SONIA

58

63

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U11 FEMININ INDIVIDUAL – 14.06.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIVULESCU MIRUNA

16

50

NIȚU NORA

17

50

SITARU CATINCA

19

50

BORCEA ANA

28

50

HUMA ADELA

30

50

FLOREA IARINA

41

50

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U9 FEMININ INDIVIDUAL 14.06.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

IONESCU MARA

1

27

LĂCĂTUȘ IOANA

3

27

VASILE SOFIA

8

27

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U13 FEMININ ECHIPE – 15.06.2022

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BECERIU SMARANDA

 

11

 

20

COSTIAN IONA

FIRAN SONIA

STOIAN ANDREEA

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

BORCEA ANA

 

16

 

20

CHIVULESCU MIRUNA

SITARU CATINCA

NIȚU NORA

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U13 MASCULIN INDIVIDUAL – 16.06.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BÂRSAN DAVID

7

49

HELCIOIU VLADIMIR

8

49

ANDREESCU RAREȘ

20

49

DEJESCU VLAD

22

49

ȚONCU VLAD

27

49

PANAIT VLADIMIR

31

49

CHIVULESCU VLAD

37

49

VĂCĂROIU TUDOR

45

49

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U11 MASCULIN INDIVIDUAL – 16.06.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE ALEXANDER

1

28

MOISIDIS KONSTANTINOS

5

28

DINA SAMUEL

 

 

DRAGOMIR NICOLAE

 

 

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U9 MASCULIN INDIVIDUAL – 17.06.2022

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CREAȚA TUDOR

5

34

CHEYROUZE PAUL

15

34

NIȚU PETRU

17

34

IORDACHE TUDOR

21

34

HUMA NICHITA

32

34

PANTIȘ PETRU

34

34

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U13 MASCULIN ECHIPE 17.06.2022

SPORTIVI  ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ANDREESCU RAREȘ

 

3

 

13

BÂRSAN DAVID

DEJESCU VLAD

HELCIOIU VLADIMIR

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

CHIVULESCU VLAD

 

8

 

13

PANAIT VLADIMIR

ȚONCU VLAD

VĂCĂROIU TUDOR

    

CAMPIONATUL MONDIAL SENIORI INDIVIDUAL FEMININ – 19.06.2022, ANTALYA TURCIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

42

61

CAMPIONATUL MONDIAL SENIORI FEMININ ECHIPE – 22.06.2022, ANTALYA TURCIA

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

 

10

 

13

LUȚEA TANIA

MATEI MARIA

MARTIȘ SABINA

CUPA BURGAS U13 MASCULIN INDIVIDUAL – 24.06.2022, BULGARIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BÂRSAN DAVID

6

41

ENE ALEXANDER

8

41

ANDREESCU RAREȘ

22

41

VĂCĂROIU TUDOR

30

41

BONTAȘ MATEI

33

41

CUPA BURGAS U13 INDIVIDUAL FEMININ – 24.06.2022, BULGARIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BECERIU SMARANDA

12

35

CUPA BURGAS U15 MASCULIN INDIVIDUAL – 25.06.2022, BULGARIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE MICHAEL

3

53

NIȚU HORIA

15

53

BORCEA TUDOR

21

53

BÂRSAN DAVID

32

53

CUPA BURGAS U15 FEMININ INDIVIDUAL – 25.06.2022, BULGARIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DEJESCU ANA

6

63

CÎRLIGEANU EMA

10

63

ICNOȚIU TEONA

16

63

BĂDULESCU MARIA

30

63

CUPA BURGAS U15 MASCULIN ECHIPE – 26.06.2022, BULGARIA

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

ENE MICHAEL

 

7

 

15

NIȚU HORIA

BORCEA TUDOR

ENE ALEXANDER

CUPA BURGAS U15 FEMININ ECHIPE – 26.06.2022, BULGARIA  

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

DEJESCU ANA

 

3

 

11

CÎRLIGEANU EMA

ICNOȚIU TEONA

BĂDULESCU MARIA

 

* ultima actualizare: 30 iunie 2022

Palmares Club Riposta anul 2021

CONCURS SOFIA – PLOVDIV JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 07.02.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIȚU MIHAELA

14

28

CAMPIONATUL NAȚIONAL SENIORI FEMININ INDIVIDUAL – 14.02.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIȚU MIHAELA

3

31

PANTIȘ ILINCA

6

31

ALEXANDRESCU THEODORA

27

31

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 17.02.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

16

31

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 03.03.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

COJOCARU MARIA

9

46

BENCIU ROSEMARIE

11

46

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

17

46

CÎRLIGEANU EMA

29

46

IGNOȚIU TEONA MARIA

34

46

DEJESCU ANA

36

46

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 04.03.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

3

48

CHIȚU MIHAELA

5

48

BENCIU ROSEMARIE

22

48

COJOCARU MARIA

24

48

IGNOȚIU TEONA

31

48

DEJESCU ANA

37

48

CÎRLIGEANU EMA

41

48

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 05.03.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

1

41

NIȚU HORIA

37

41

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 06.03.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

8

46

ZANE GABRIEL

20

46

ZANE ANDREI

22

46

 NIȚU HORIA

42

46

CUPA ROMÂNIEI SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 27.03.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

8

29

NYIRI PETER

24

29

CUPA ROMÂNIEI SENIORI FEMININ INDIVIDUAL – 28.03.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

2

23

CHIȚU MIHAELA

11

23

CAMPIONATUL MONDIAL SABIE JUNIORI – FEMININ – INDIVIDUAL – 03.04.2021 CAIRO EGIPT

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

30

92

CHIȚU MIHAELA

77

92

CAMPIONATUL MONDIAL SABIE CADEȚI  – MASCULIN – INDIVIDUAL – 04.04.2021 CAIRO EGIPT

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

5

57

CAMPIONATUL MONDIAL SABIE JUNIORI – ECHIPE 05.10.04.2021 CAIRO EGIPT

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

3

19

CHIȚU MIHAELA

IACOB FELICIA

MATEI MARIA

CAMPIONATUL NAȚIONAL TINERET MASCULIN INDIVIDUAL – 12.05.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

3

28

CAMPIONATUL NAȚIONAL TINERET FEMININ INDIVIDUAL – 13.05.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

2

31

ALEXANDRESCU THEODORA

9

31

CHIȚU MIHAELA

14

31

COJOCARU MARIA

21

31

CAMPIONATUL NAȚIONAL SPERANȚE MASCULIN INDIVIDUAL – 26.05.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

VASILESCU SERGIU

11

56

NIȚU HORIA

15

56

ENE MICHAEL

28

56

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 05.03.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

1

63

DEJESCU ANA

13

63

CÎRLIGEANU EMA

21

63

TANISLAV MARIA

34

63

ICNOȚIU TEONA

51

63

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U9 FEMININ INDIVIDUAL – 01.07.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BORCEA ANA

3

12

IONESCU MARA

5

12

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U11 FEMININ INDIVIDUAL – 01.07.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU NORA

7

33

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U13 FEMININ INDIVIDUAL – 02.07.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

TANISLAV MARIA

3

56

BECERIU SMARANDA

26

56

STOIAN ANDREEA

53

56

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U13 MASCULIN INDIVIDUAL – 02.07.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ANDREESCU RAREȘ

10

49

BÂRSAN DAVID

14

49

ENE MICHAEL

18

49

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U9 MASCULIN INDIVIDUAL – 03.07.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CREAȚA TUDOR FLORIAN

5

19

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII U11 MASCULIN INDIVIDUAL – 03.07.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE ALEXANDER

5

32

DEJESCU VLAD

7

32

PANAIT VLADIMIR

9

32

TONCU VLAD

10

32

VĂCĂROIU TUDOR

19

32

KONSTANTINOS MOISIDIS

21

32

CUPA FEDERAȚIEI CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 16.09.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

2

5

CÎRLIGEANU EMA

18

51

DEJESCU ANA

22

51

IGNOȚIU TEONA

35

51

GOMOESCU BIANCA

46

51

OANCEA ILINCA

50

51

CUPA FEDERAȚIEI JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 17.09.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

1

44

BENCIU ROSEMARIE

3

44

CHIȚU MIHAELA

11

44

COJOCARU MARIA

14

44

CÎRLIGEANU EMA

25

44

SAVA MUSTEAȚĂ CELA

37

44

ICNOȚIU TEONA

44

44

CUPA FEDERAȚIEI CADETI MASCULIN INDIVIDUAL – 18.09.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

VASILESCU SERGIU

18

40

PANTIȘ MATEI

19

40

NIȚU HORIA

21

40

AKBULUT ALP

29

40

BORCEA TUDOR

34

40

ENE MICHAEL

37

40

CUPA FEDERAȚIEI JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 19.09.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

5

49

NIȚU HORIA

33

49

SAVA MUSTEAȚĂ AMZA

40

49

BORCEA TUDOR

43

49

VASILESCU SERGIU

47

49

CONCURS INTERNAȚIONAL CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 02.10.2021 GODOLLO UNGARIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

VASILESCU SERGIU

173

182

CONCURS INTERNAȚIONAL CADEȚI FEMININ ECHIPE – 02.10.2021 GODOLLO UNGARIA

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

ICNOȚIU TEONA

11

24

CÎRLIGEANU EMA

DEJESCU ANA

BENCIU ROSEMARIE

CONCURS INTERNAȚIONAL CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 03.10.2021 GODOLLO UNGARIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

48

139

DEJESCU ANA

94

139

CÎRLIGEANU EMA

114

139

ICNOȚIU TEONA

128

139

CONCURS INTERNAȚIONAL CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 03.10.2021 GODOLLO UNGARIA

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

EVA ALEXANDRU

11

32

MERCURIAN RADU

VASILESCU SERGIU

 

CUPA SANOVITA U15 MASCULIN INDIVIDUAL – 11.10.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

VASILESCU SERGIU

7

39

NIȚU HORIA

11

39

ENE MICHAEL

19

39

ENE ALEXANDER

32

39

CUPA SANOVITA U15 FEMININ INDIVIDUAL – 10.10.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIA

3

54

TANISLAV MARIA

13

54

DEJESCU ANA

20

54

CÎRLIGEANU EMA

21

54

GOMOESCU BIANCA

33

54

OANCEA ILINCA

45

54

CAMPIONATUL NAȚIONAL TINERET FEMININ ECHIPE – 18.10.2021

SPORTIVI  ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

3

11

COJOCARU MARIA

CHIȚU MIHAELA

ALEXANDRESCU THEODORA

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

SAVA MUSTEAȚĂ CELA

10

11

BENCIU ROSEMARIA

DEJESCU ANA

TANISLAV MARIA

    

CAMPIONATUL NAȚIONAL TINERET MASCULIN ECHIPE – 19.10.2021

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

6

12

NIȚU HORIA

PANTIȘ MATEI

SAVA MUSTEAȚĂ AMZA

CUPA DCN-EU U13 FEMININ INDIVIDUAL – 25.10.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

TANISLAV MARIA

7

55

CUPA DCN-EU U13 MASCULIN INDIVIDUAL – 26.10.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE MICHAEL

1

49

ENE ALEXANDER

23

49

BÂRSAN DAVID

25

49

PANAIT VLADIMIR

35

49

ANDREESCU RAREȘ

39

49

CAMPIONATUL NAȚIONAL FLANCO FEMININ SENIORI ECHIPE – 02.11.2021 BUCUREȘTI FLOREASCA

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

3

7

CHIȚU MIHAELA

ALEXANDRESCU THEODORA

COJOCARU MARIA

CONCURS SENIORI FRANȚA ORLEANS SENIORI INDIVIDUAL MASCULIN – 11.11.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

139

170

CONCURS SENIORI FRANȚA ORLEANS SENIORI INDIVIDUAL FEMININ – 12.11.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

114

162

CHIȚU MIHAELA

150

162

CONCURS INTERNAȚIONAL TURCIA ISTANBUL CADETI INDIVIDUAL FEMININ – 14.11.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

20

107

CAMPIONATUL NAȚIONAL SABIE JUNIORI FEMININ ECHIPE – 22.11.2021 BUCUREȘTI

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BENCIU ROSEMARIE

4

13

CÎRLIGEANU EMA

PANTIȘ ILINCA

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

GOMOESCU BIANCA

9

13

ICNOȚIU TEONA

SAVA-MUSTEAȚĂ CELA

TANISLAV MARIA

CAMPIONATUL NAȚIONAL SABIE CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 22.11.2021 BUCUREȘTI

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

5

13

PANTIȘ MATEI

SAVA-MUSTEAȚĂ AMZA

VASILESCU SERGIU

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

AKBULUT ALP

10

13

BORCEA TUDOR

ENE MICHAEL

NIȚU HORIA

CAMPIONATUL NATIONAL FEMININ CADEȚI ECHIPE – 23.11.2021 BUCUREȘTI FLOREASCA

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

BENCIU ROSEMARIE

3

12

CÎRLIGEANU EMA

ICNOȚIU TEONA

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

CAMPIONATUL NAȚIONAL SABIE CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 23.11.2021 BUCUREȘTI

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

7

13

PANTIȘ MATEI

SAVA-MUSTEAȚĂ AMZA

VASILESCU SERGIU

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

AKBULUT ALP

13

13

BORCEA TUDOR

ENE MICHAEL

NIȚU HORIA

CONCURS INTERNAȚIONAL BULGARIA SOFIA U15 MASCULIN INDIVIDUAL – 26.11.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU HORIA

5

73

ENE MICHAEL

24

73

ANDREESCU RAREȘ

47

73

BORCEA TUDOR

49

73

CONCURS INTERNAȚIONAL BULGARIA SOFIA U15 FEMININ INDIVIDUAL – 25.11.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CÎRLIGEANU EMA

10

63

ICNOȚIU TEONA

15

63

CONCURS INTERNAȚIONAL BULGARIA SOFIA CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 27.11.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU HORIA

145

208

BORCEA TUDOR

178

208

VASILESCU SERGIU

195

208

CONCURS INTERNAȚIONAL BULGARIA SOFIA CADEȚI FEMININ ECHIPE – 27.11.2021

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

ICNOȚIU TEONA

27

35

CÎRLIGEANU EMA

BENCIU ROSEMARIE

 

CONCURS INTERNAȚIONAL BULGARIA SOFIA CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 28.11.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

114

183

CÎRLIGEANU EMA

170

183

CONCURS INTERNAȚIONAL BULGARIA SOFIA CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 28.11.2021

SPORTIVI

LOC

NR. ECHIPE

VASILESCU SERGIU

36

42

NIȚU HORIA

BORCEA TUDOR

ANDREESCU RAREȘ

CONCURS INTERNAȚIONAL POLONIA SOSNOWIE JUNIOR INDIVIDUAL MASCULIN – 05.12.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

20

154

CONCURS INTERNAȚIONAL POLONIA SOSNOWIE JUNIOR INDIVIDUAL FEMININ – 04.12.2021

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

10

142

Palmares Club Riposta anul 2020

BUDAPESTA CUP JUNIOR MASCULIN – 04.01.2020           

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

47

152

BUDAPESTA CUP JUNIOR FEMININ – 04.01.2020     

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIȚU MIHAELA

89

138

ALEXANDRESCU TEODORA

111

138

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 09.01.2020

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

2

38

VASILESCU SERGIU

32

38

NIȚU HORIA

34

38

MOCANU TUDOR

38

38

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 10.01.2020

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

5

7

VASILESCU SERGIU

NIȚU HORIA

MOCANU TUDOR

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 11.01.2020

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

3

48

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

3

48

BENCIU ROSEMARIE

19

48

COJOCARU MARIA

23

48

IGNOȚIU TEONA MARIA

29

48

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI FEMININ ECHIPE – 12.01.2020

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

1

10

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

COJOCARU MARIA

BENCIU ROSEMARIE

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 15.01.2020

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

2

36

ALEXANDRESCU THEODORA

3

36

CHIȚU MIHAELA

3

36

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

14

36

BENCIU ROSEMARIE

16

36

COJOCARU MARIA

24

36

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI FEMININ ECHIPE – 16.01.2020

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

1

7

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

ALEXANDRESCU THEODORA

CHIȚU MIHAELA

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 17.01.2020

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

8

47

ZANE ANDREI

12

47

NIȚU RADU

13

47

ZANE GABRIEL

30

47

NIȚU HORIA

39

47

STOCHIRLEA MARIUS

42

47

VASILESCU SERGIU

43

47

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI MASCULIN ECHIPE – 18.01.2020

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCĂ ELTON

5

12

NIȚU RADU

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

GERMANIA DORMAGE CUP JUNIOR MASCULIN – 01. 02.2020

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

117

151

SOFIA PLOVDIV CUP JUNIOR MASCULIN – 08.02.2020

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

61

107

 SOFIA PLOVDIV CUP JUNIOR FEMININ – 09.02.2020  

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

71

97

CHIȚU MIHAELA

82

97

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI FEMININ – 22.02.2020    

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

21

78

PANTIȘ ILINCA

27

78

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI MASCULIN – 24.02.2020 CROAȚIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

27

82

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI FEMININ ECHIPE – 25.02.2020 CROAȚIA

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

4

15

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

STAN AMALIA

NEAGU TEODORA

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 26.02.2020 CROAȚIA

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

STAN COSMIN

7

18

NIȚU RADU

MIHNEA ANDREI

ȘOVAR MARCO

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE JUNIORI FEMININ – 27.02.2020 CROAȚIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

3

63

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE JUNIORI FEMININ ECHIPE – 01.03.2020 CROAȚIA

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

4

13

MARTIȘ SABINA

MATEI MARIA

RADU IOANA

Palmares Club Riposta anul 2019

BUDAPESTA CUP JUNIOR MASCULIN – 05.01.2019         

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

122

152

BUDAPESTA CUP JUNIOR FEMININ – 05.01.2019         

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

56

153

ALEXANDRESCU THEODORA

91

153

CONCURS GRECIA ATENA U12 FEMININ INDIVIDUAL – 04.01.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

GOMOESCU BIANCA

1

24

CÎRLIGEANU EMA

8

24

DEJESCU ANA

9

24

CONCURS GRECIA ATENA U12 MASCULIN INDIVIDUAL – 04.01.2019 

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ MATEI

13

35

NIȚU HORIA

16

35

MIHAI RAREȘ

19

35

VASILESCU SERGIU

28

35

CONCURS GRECIA ATENA U10 FEMININ INDIVIDUAL – 05.01.2019 

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BECERIU SMARANDA

3

15

CONCURS GRECIA ATENA U12 MASCULIN INDIVIDUAL – 05.01.2019 

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU HORIA

2

35

CONCURS GRECIA ATENA U14 FEMININ INDIVIDUAL – 05.01.2019 

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

3

29

ȘTEFAN ANA

12

29

DEJESCU ANA

16

29

CÎRLIGEANU EMA

23

29

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 11.01.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

1

46

DINCĂ ELTON

9

46

STOCHIRLEA MARIUS

27

46

PANTIȘ MATEI

36

46

MIHAI RAREȘ

39

46

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 12.01.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

6

10

STOCHIRLEA MARIUS

PANTIȘ MATEI

DINCĂ ELTON

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 13.01.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

1

37

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

2

37

CHIȚU MIHAELA

3

37

COJOCARU MARIA

8

37

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

13

37

ZAMFIRA SABRINA

18

37

BENCIU ROSEMARIE

24

37

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI FEMININ ECHIPE – 14.01.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

1

8

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

COJOCARU MARIA

CHIȚU MIHAELA

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 15.01.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

3

30

ALEXANDRESCU THEODORA

8

30

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

16

30

CHIȚU MIHAELA

25

30

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

30

30

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI FEMININ ECHIPE – 16.01.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

4

6

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

ALEXANDRESCU THEODORA

CHIȚU MIHAELA

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 17.01.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

8

47

ZANE ANDREI

12

47

NIȚU RADU

13

47

ZANE GABRIEL

30

47

NIȚU HORIA

39

47

STOCHIRLEA MARIUS

42

47

VASILESCU SERGIU

43

47

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI MASCULIN ECHIPE – 18.01.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCĂ ELTON

5

12

NIȚU RADU

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

CUPA RIPOSTA U17  MASCULIN INDIVIDUAL CADEȚI – 02.02.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

12

135

DINCĂ ELTON

52

135

ANTONESCU DOMINIC

86

135

PANTIȘ MATEI

111

135

STOCHIRLEA MARIUS

119

135

MIHAI RAREȘ

127

135

CUPA RIPOSTA U17  FEMININ INDIVIDUAL CADEȚI – 03.02.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

1

74

CHIȚU MIHAELA

10

74

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

11

74

BENCIU ROSEMARIE

56

74

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

63

74

CONCURS BULGARIA PLOVDIV MASCULIN JUNIORI INDIVIDUAL – 09.02.2019         

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

59

98

CONCURS BULGARIA PLOVDIV FEMININ JUNIORI INDIVIDUAL – 10.02.2019              

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

74

103

ALEXANDRESCU THEODORA

89

103

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI MASCULIN – 23.02.2019 FOGGIA ITALIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

25

74

DINCĂ ELTON

38

74

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 26.02.2019 FOGGIA ITALIA

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PAȘTIN ANDREI

6

16

AILINCA RAREȘ

ZMĂU ALEXANDRU

DINCĂ ELTON

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI FEMININ – 22.02.2019 FOGGIA ITALIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

16

57

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

38

57

CHIȚU MIHAELA

54

57

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADETI FEMININ ECHIPE – 26.02.2019 FOGGIA ITALIA

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

9

12

CHIȚU MIHAELA

IACOB EMA

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE JUNIORI FEMININ – 27.02.2019 FOGGIA ITALIA

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

18

59

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI FEMININ ECHIPE – 26.02.2019 FOGGIA ITALIA

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

7

13

LUPU ANDREEA

MARTIȘ SABRINA

MATEI MARIA

CUPA BUFTEA U9 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 10.03.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

TONCU VLAD

3

27

PANAIT VLADIMIR

3

27

ENE ALEXANDER

12

27

DEJESCU VLAD

17

27

CUPA BUFTEA U11 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 10.03.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

RĂDULESCU IULIA

16

54

BUCȘE EMA

32

54

TANISLAV MARIA

33

54

BECERIU SMARANDA

34

54

CUPA BUFTEA U13 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 10.03.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU HORIA

15

62

VASILESCU SERGIU

27

62

ENE MICHAEL

28

62

GIURCĂNEANU PETRU

51

62

CUPA BUFTEA U9 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 09.03.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU NORA

1

27

CUPA BUFTEA U11 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 09.03.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE MICHAEL

6

44

BÂRSAN DAVID

19

44

HELCIOIU VLADIMIR

23

44

ȘTEFAN ALEXANDRU

29

44

BRADEA MATEI

33

44

NISTOR RADU

40

44

CUPA BUFTEA U13 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 09.03.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

1

48

ȘTEFAN ANA

3

48

HOGEA ILINCA

5

48

DEJESCU ANA

12

48

CÎRLIGEANU EMA

16

48

GOMOESCU BIANCA

31

48

CONCURS POLONIA WROCLAW SABIE MASCULIN + FEMININ – 25.03.2019 

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU – U15 MASC

3

161

AKBULUT ALP – U15 MASC

131

161

ȘTEFĂNESCU ALYSSA – U15 FEM

24

112

NIȚU HORIA – U13 MASC

14

145

VASILESCU SERGIU – U13 MASC

54

145

GIURCĂNEANU PETRU – U13 MASC

62

145

BENCIU ROSEMARIE – U13 FEM

6

99

GOMOESCU BIANCA – U13 FEM

22

99

ȘTEFAN ANA – U13 FEM

50

99

HOGEA ILINCA – U13 FEM

64

99

ENE MICHAEL – U11 MASC

16

72

CAMPIONATUL NAȚIONAL SENIORI MASCULIN  INDIVIDUAL – 28.03.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BONDEI GABRIEL

23

31

PURICE ANDREI

24

31

RADU GEORGE

27

31

NEDELCU IOAN

29

31

CAMPIONATUL NAȚIONAL SENIORI MASCULIN  ECHIPE – 29.03.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BONDEI GABRIEL

7

7

PURICE ANDREI

RADU GEORGE

NEDELCU IOAN

CAMPIONATUL NAȚIONAL SENIORI FEMININ  INDIVIDUAL – 30.03.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU  THEODORA

8

26

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

11

26

CHIȚU MIHAELA

15

26

PANTIȘ ILINCA

18

26

CAMPIONATUL NAȚIONAL SENIORI FEMININ ECHIPE – 31.03.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALEXANDRESCU THEODORA

3

5

CHIȚU MIHAELA

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

PANTIȘ ILINCA

CAMPIONATUL MONDIAL SABIE CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 06.04.2019  POLONIA TORUN

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIȚU MIHAELA

29

81

PANTIȘ ILINCA

56

81

CAMPIONATUL MONDIAL CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 07.04.2019 POLONIA TORUN

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

57

108

CAMPIONATUL MONDIAL SABIE JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 08.04.2019 POLONIA TORUN 

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

72

116

CAMPIONATUL MONDIAL SABIE JUNIORI FEMININ  ECHIPE – 08.04.2019 POLONIA TORUN

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

LUPU ANDREEA

16

25

PANTIȘ ILINCA

RADU IOANA

TIPIȘCA CATRINEL

CONCURS BULGARIA SOFIA MLADOST SABIE MASCULIN FEMININ – 20.04.2019   

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ MATEI – U14 MASC

5

49

VASILESCU SERGIU – U14 MASC

13

49

NIȚU HORIA – U14 MASC

31

49

ENE MICHAEL – U14 MASC

48

49

DEJESCU ANA – U14 FEM

5

37

BENCIU ROSEMARIE – U14 FEM

6

37

CÎRLIGEANU EMA – U14 FEM

14

37

NIȚU HORIA – U12 MASC

6

51

ENE MICHAEL – U12 MASC

33

51

GOMOESCU BIANCA – U12 FEM

3

47

DEJESCU ANA – U12 FEM

10

47

CÎRLIGEANU EMA – U12 FEM

12

47

TANISLAV MARIA – U12 FEM

30

47

HELCIOIU VALDIMIR – U10 MASC

6

37

BECERIU SMARANDA – U10 FEM

16

23

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE TINERET FEMININ INDIVIDUAL – 18.05.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

5

29

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

8

29

ALEXANDRESCU THEODORA

11

29

CHIȚU MIHAELA

23

29

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

27

29

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE TINERET FEMININ INDIVIDUAL – 19.05.2019

SPORTIVI  ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALEXANDRESCU THEODORA

3

5

CHIȚU MIHAELA

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

PANTIȘ ILINCA

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 10-a U9 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 25.05.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE ALEXANDER

5

31

DEJESCU VLAD

9

31

PANAIT VLADIMIR

9

31

TONCU VLAD

11

31

MAHU VITALI

17

31

CRISTOFARO RICCARDO

29

31

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 10-a U9 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 26.05.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

MARCU NATALIA

15

20

NIȚU NORA

17

20

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 10-a U11 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 26.05.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE MICHAEL

13

51

HELCIOIU VLADIMIR

17

51

ȘTEFAN ALEXANDRU

30

51

BÂRSAN DAVID

32

51

URSU VLAD

43

51

ANDREESCU RAREȘ

48

51

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 10-a U11 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 25.05.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

TANISLAV MARIA

19

52

BECERIU SMARANDA

27

52

RĂDULESCU IULIA

29

52

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 10-a U13 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 26.05.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

1

52

HOGEA ILINCA

11

52

GOMOESCU BIANCA

20

52

DEJESCU ANA

21

52

ȘTEFAN ANA

28

52

CÎRLIGEANU EMA

37

52

OANCEA ILINCA

49

52

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 7-a U13 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 26.05.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

VASILESCU SERGIU

7

54

NIȚU HORIA

15

54

GAVRIZI  MIHAI

52

54

CONCURS BUCUREȘTI MASTER CIRCUIT U14-U12-U10 MASCULIN + FEMININ – 30.06.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ MATEI – U14 MASC

3

25

NIȚU HORIA – U12 MASC

3

41

DEJESCU ANA – U12 FEM

2

34

GOMOESCU BIANCA – U12 FEM

3

34

HELCIOIU VLADIMIR – U10 MASC

2

34

CAMPIONATUL NAȚIONAL U11 COPII MASCULIN INDIVIDUAL – 15.06.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE MICHAEL

11

44

ȘTEFAN ALEXANDRU

25

44

ALEXANDRESCU RAREȘ

34

44

ALUPEI ANTONIE

38

44

BĂLAN DARIUS

44

44

CAMPIONATUL NAȚIONAL U13 COPII MASCULIN INDIVIDUAL – 15.06.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU HORIA

7

50

VASILESCU SERGIU

18

50

GIURCĂNEANU PETRU

36

50

CAMPIONATUL NAȚIONAL U9 COPII MASCULIN INDIVIDUAL – 16.06.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANAIT VLADIMIR

3

26

ENE ALEXANDER

5

26

TONCU VLAD

6

26

DEJESCU VLAD

9

26

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII MASCULIN ECHIPE – 16.06.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ENE MICHAEL

7

17

VASILESCU SERGIU

GIURCĂNEANU PETRU

NIȚU HORIA

CAMPIONATUL NAȚIONAL U11 COPII FEMININ INDIVIDUAL – 17.06.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

TANISLAV MARIA

9

61

BECERIU SMARANDA

45

61

CAMPIONATUL NAȚIONAL U13 COPII FEMININ INDIVIDUAL – 17.06.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

1

48

ȘTEFAN ANA

7

48

DEJESCU ANA

13

48

HOGEA ILINCA

15

48

CÎRLIGEANU EMA

17

48

GOMOESCU BIANCA

23

48

CAMPIONATUL NAȚIONAL U9 COPII FEMININ INDIVIDUAL – 18.06.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

MARCU NATALIA

19

19

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII FEMININ ECHIPE – 18.06.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BENCIU ROSEMARIE

2

20

HOGEA ILINCA

ȘTEFAN ANA

DEJESCU ANA

CUPA FEDERAȚIEI CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 12.09.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

2

37

VASILESCU SERGIU

28

37

NIȚU HORIA

29

37

CUPA FEDERAȚIEI JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 13.09.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

9

51

NIȚU RADU

10

51

STOCHIRLEA MARIUS

44

51

VASILESCU SERGIU

50

51

NIȚU HORIA

51

51

CUPA FEDERAȚIEI CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 14.09.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

1

32

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

3

32

BENCIU ROSEMARIE

16

32

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

18

32

COJOCARU MARIA

30

32

CUPA FEDERAȚIEI JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 15.09.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

6

40

ALEXANDRESCU THEODORA

10

40

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

21

40

BENCIU ROSEMARIE

22

40

CHIȚU MIHAELA

23

40

COJOCARU MARIA

26

40

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

35

40

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 05.10.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

67

275

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADEȚI FEMININ  ECHIPE – 05.10.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

9

39

STEFĂNESCU ALYSSA

STAN AMALIA

ȘERBAN DENISA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

GHEORGHE ANDREEA

26

39

BADEA MARIA

BENCIU ROSEMARIE

COJOCARU MARIA

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 06.10.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

16

234

PANTIȘ ILINCA

31

234

COJOCARU MARIA

75

234

BENCIU ROSEMARIE

197

234

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 06.10.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DUȚU IONUT

6

46

NIȚU RADU

ȘOVAR MARCO

STAN COSMIN

CAMPIONATUL NAȚIONAL SPERANȚE MASCULIN INDIVIDUAL – 10.10.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

5

52

PANTIȘ MATEI

22

52

AKBULUT ALP

28

52

VASILESCU SERGIU

31

52

NIȚU HORIA

35

52

MIHAI RAREȘ

36

52

CAMPIONATUL NAȚIONAL SPERANȚE MASCULIN ECHIPE – 11.10.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

AKBULUT ALP

3

12

NIȚU RADU

PANTIȘ MATEI

VASILESCU SERGIU

CAMPIONATUL NAȚIONAL SPERANȚE FEMININ INDIVIDUAL – 12.10.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

COJOCARU MARIA

2

59

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

3

59

BENCIU ROSEMARIE

14

59

DEJESCU ANA

32

59

GOMOESCU BIANCA

33

59

GRAUR ILINCA

46

59

HOGEA ILINCA

49

59

CÎRLIGEANU EMA

55

59

CAMPIONATUL NAȚIONAL SPERANȚE FEMININ ECHIPE – 13.10.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

4

15

CHIȚU MIHAELA

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

CÎRLIGEANU EMA

13

15

GOMOESCU BIANCA

GRAUR ILINCA

HOGEA ILINCA

CUPA RIPOSTA U10 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 26.10.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANAIT VLADIMIR

5

31

TONCU VLAD

6

31

DEJESCU VLAD

12

31

ENE ALEXANDER

14

31

VĂCĂROIU TUDOR

22

31

MAHU VITALI

24

31

MIHALCEA CĂLIN

25

31

APOSTOL DAVID

26

31

IVANOV ȘTEFAN

28

31

CUPA RIPOSTA U12 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 26.10.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BECERIU SMARANDA

30

67

RĂDULESCU IULIA

33

67

CULIA MARIA

67

67

CUPA RIPOSTA U14 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 26.10.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU HORIA

3

67

VASILESCU SERGIU

38

67

CUPA RIPOSTA U10 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 27.10.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU NORA

9

16

CONRADT CAROLINE

12

16

BECALI ANASTASIA

14

16

IVANOV MARIA

16

16

CUPA RIPOSTA U12 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 27.10.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE MICHAEL

16

55

ȘTEFAN ALEXANDRU

24

55

BÂRSAN DAVID

25

55

HELCIOIU VLADIMIR

28

55

RADU IOAN NISTOR

37

55

CUPA RIPOSTA U14 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 27.10.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ȘTEFAN ANA

9

56

BENCIU ROSEMARIE

17

56

HOGEA ILINCA

21

56

GOMOESCU BIANCA

23

56

CÎRLIGEANU EMA

27

56

DEJESCU ANA

31

56

CONCURS BULGARIA SOFIA CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 16.11.2019     

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

7

212

CONCURS BULGARIA SOFIA CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 16.11.2019                        

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

28

183

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

40

183

COJOCARU MARIA

163

183

CONCURS BULGARIA SOFIA CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 17.11.2019                              

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ȘOVAR MARCO

14

46

NITU RADU

DUȚU IONUT

STAN COSMIN

CONCURS BULGARIA SOFIA CADEȚI FEMININ ECHIPE – 17.11.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ȘERBAN DENISA

9

35

STAN AMALIA

PANTIȘ ILINCA

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

CUPA RIPOSTA U17 MASCULIN INDIVIDUAL CADEȚI – 23.11.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

14

106

SAVA – MUSTEAȚĂ AMZA

43

106

VASILESCU SERGIU

84

106

PANTIȘ MATEI

92

106

NIȚU HORIA

102

106

CUPA RIPOSTA U17 FEMININ ECHIPE CADEȚI – 23.11.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

COJOCARU MARIA

4

19

PANTIȘ ILINCA

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

 

CUPA RIPOSTA U17 FEMININ INDIVIDUAL CADEȚI – 24.11.2019

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

33

114

PANTIȘ ILINCA

34

114

COJOCARU MARIA

65

114

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

88

114

DEJESCU ANA

109

114

HOGEA ILINCA

109

114

CUPA RIPOSTA U17 MASCULIN ECHIPE CADEȚI – 24.11.2019

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

2

22

ȘOVAR MARCO

ENACHE DACIAN

ENACHE MIHNEA

CONCURS GERMANIA EISLINGEN CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 30.11.2019                           

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

14

189

CONCURS POLONIA SOSNOWIEC JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 07.12.2019                           

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

45

138

ALEXANDRESCU THEODORA

73

138

CHIȚU MIHAELA

79

138

CONCURS POLONIA SOSNOWIEC JUNIORI FEMININ ECHIPE – 08.12.2019  

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

CHIRCĂ DELIA

11

14

MATEI MARIA

PANTIȘ ILINCA

RADU IOANA

CONCURS POLONIA SOSNOWIEC JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 08.12.2019                          

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

70

147

CONCURS VIENA MODLING CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 14.12.2019                           

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

5

177

CONCURS VIENA MODLING CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 15.12.2019                           

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

79

170

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

73

170

COJOCARU MARIA

111

170

Palmares Club Riposta anul 2018

BUDAPESTA CUP JUNIOR MASCULIN – 06.01.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

138

175

BUDAPESTA CUP JUNIOR FEMININ – 06.01.2018             

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

110

147

 

CONCURS MOEDLING AUSTRIA CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 13.01.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON ANDREI

32

185

RADU NIȚU

135

185

CONCURS MOEDLING AUSTRIA CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 13.01.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

33

188

ȘTEFANESCU ALYSSA

81

188

CHIȚU MIHAELA

102

188

COJOCARU MARIA

154

188

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

181

188

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 17.01.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIȚU MIHAELA

12

32

ALEXANDRESCU THEODORA

16

32

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

21

32

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI FEMININ ECHIPE – 18.01.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

CHIȚU MIHAELA

4

8

ALEXANDRESCU THEODORA

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI – MASCULIN INDIVIDUAL 19.01.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

8

51

ALUPEI ALEXIE

10

51

NYIRI PETER

13

51

ZANE ANDREI

16

51

NIȚU RADU

18

51

ZANE GABRIEL

25

51

ANTONESCU IAN

35

51

ANTONESCU DOMINIC

43

51

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI MASCULIN ECHIPE – 20.01.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCĂ ELTON

5

12

NYIRI PETER

ALUPEI ALEXIE

ZANE ANDREI

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

ZANE GABRIEL

7

12

ANTONESCU IAN

ANTONESCU DOMINIC

NIȚU RADU

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 25.01.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

3

49

CHIȚU MIHAELA

5

49

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

7

49

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

12

49

COJOCARU MARIA

27

49

ZAMFIRA SABRINA

31

49

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI FEMININ ECHIPE – 26.01.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

2

12

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

CHIȚU MIHAELA

CUPA RIPOSTA U17 MASCULIN INDIVIDUAL CADEȚI – 27.01.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

5

126

NIȚU RADU

38

126

ZANE ANDREI

45

126

ZANE GABRIEL

86

126

ANTONESCU IAN

99

126

ANTONESCU DOMINIC

103

126

BRIOT VICTOR

116

126

NĂSTASE TOMA

117

126

STOCHIRLEA MARIUS

118

126

MIHAI RAREȘ

121

126

CUPA RIPOSTA U17 FEMININ INDIVIDUAL CADEȚI – 28.01.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

8

102

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

24

102

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

38

102

COJOCARU MARIA

44

102

CHIȚU MIHAELA

50

102

ZAMFIRA SABRINA

86

102

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 29.01.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ZANE ANDREI

5

54

DINCĂ ELTON

6

54

NIȚU RADU

8

54

ZANE GABRIEL

9

54

PANTIȘ MATEI

38

54

ANTONESCU DOMINIC

39

54

BRIOT VICTOR

48

54

MIHAI RAREȘ

51

54

SAVA – MUSTEAȚĂ AMZA

53

54

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 30.01.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCĂ ELTON

1

12

NIȚU RADU

ZANE GABRIEL

ZANE ANDREI

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ MATEI

12

12

MIHAI RAREȘ

ANTONESCU DOMINIC

BRIOT VICTOR

CUPA ROMÂNIEI SENIORI FEMININ INDIVIDUAL – 15.02.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

9

22

PANTIȘ ILINCA

10

22

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

18

22

CHIȚU MIHAELA

22

22

CUPA ROMÂNIEI SENIORI FEMININ ECHIPE – 16.02.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALEXANDRESCU THEODORA

4

5

CHIȚU MIHAELA

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

CUPA ROMÂNIEI SENIORI    MASCULIN INDIVIDUAL – 17.02.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NYIRI PETER

20

26

CONCURS GRECIA ATENA MASCULIN + FEMININ – 17.02.2018  

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU – U14 MASC

1

50

ȘTEFĂNESCU ALYSSA – U15 FEM

1

29

NIȚU HORIA – U12 MASC

12

46

VASILESCU SERGIU – U12 MASC

14

46

GOMOESCU BIANCA – U12 FEM

9

30

ȘTEFAN ANA – U12 FEM

13

30

ENE MICHAEL – U10 MASC

12

30

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI MASCULIN SOCHI RUSIA – 02.03.2018  

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

21

56

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI MASCULIN ECHIPE SOCHI – 06.03.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PASTIN ANDREI

3

13

AILINCA RAREȘ

ZMĂU ALEXANDRU

DINCĂ ELTON

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI FEMININ SOCHI RUSIA  – 04.03.2018 

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

30

56

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADEȚI FEMININ ECHIPE SOCHI – 07.03.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

6

13

BADEA MARIA

IACOB FELICIA

MATEI MARIA

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE TINERET FEMININ INDIVIDUAL – 24.03.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

3

19

CHIȚU MIHAELA

16

19

CONCURS POLONIA WROCLAW SABIE MASCULIN + FEMININ – 26.03.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU – U15 MASC

3

153

ȘTEFĂNESCU ALYSSA – U15 FEM

60

106

MIHAI RAREȘ – U13 MASC

57

123

BENCIU ROSEMARIE – U13 FEM

15

100

NIȚU HORIA – U11 MASC

3

95

CÎRLIGEANU EMA – U11 FEM

11

61

CAMPIONATUL  MONDIAL SABIE CADEȚI FEMININ VERONA ITALIA – 05.04.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

22

104

CAMPIONATUL MONDIAL SABIE CADEȚI MASCULIN VERONA ITALIA – 06.04.2018   

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

56

122

CUPA CSTA U9 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 28.04.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BÂRSAN DAVID

2

37

HELCIOIU VLADIMIR

6

37

ENE ALEXANDER

21

37

DEJESCU VLAD

24

37

PANAIT VLADIMIR

31

37

CUPA CSTA U11 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 28.04.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DEJESCU ANA

2

47

CÎRLIGEANU EMA

26

47

TANISLAV MARIA

32

47

CUPA CSTA U13 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 28.04.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ MATEI

3

47

NIȚU HORIA

15

47

MIHAI RAREȘ

17

47

VASILESCU SERGIU

24

47

CUPA CSTA U11 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 29.04.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU HORIA

2

50

GANGA MATEI

41

50

VASILESCU SERGIU

42

50

CUPA CSTA U13 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 29.04.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

11

45

HOGEA ILINCA

18

45

ȘTEFAN ANA

24

45

CUPA CSTA U9 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 29.04.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BECERIU SMARANDA

9

29

NIȚU NORA

12

29

CONCURS  BULGARIA SOFIA U14-U12-U10 MASCULIN + FEMININ – 05-06.05.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU – U14 MASC

1

25

MIHAI RAREȘ – U14 MASC

10

25

NIȚU HORIA – U12 MASC

6

41

VASILESCU SERGIU – U12 MASC

20

41

ENE MICHAEL – U12 MASC

3

28

BENCIU ROSEMARIE – U12 FEM

3

34

GOMOESCU BIANCA – U12 FEM

10

34

ȘTEFAN ANA – U12 FEM

14

34

CONCURS  TURCIA ISTANBUL U14-U12 MASCULIN + FEMININ – 12-13.05.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU – U14 MASC

1

100

NĂSTASE TOMA – U14 MASC

50

100

AKBULUT ALP – U14 MASC

58

100

ȘTEFĂNESCU ALYSSA – U12 FEM

1

84

NIȚU HORIA – U12 MASC

59

133

ȘTEFAN ANA – U12 FEM

26

76

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 7-a  U9 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 26.05.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BÂRSAN DAVID

3

42

HELCIOIU VLADIMIR

7

42

DEJESCU VLAD

13

42

ALUPEI ANTONIE

14

42

BOICEA ANTON

24

42

PANAIT VLADIMIR

27

42

ENE ALEXANDER

33

42

ANDREESCU RAREȘ

38

42

PAVEL PAUL

39

42

PANAIT TEODOR

40

42

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 7-a  U9 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 27.05.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

RĂDULESCU IULIA

17

26

NIȚU NORA

19

26

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 7-a  U11 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 27.05.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU HORIA

10

61

ENE MICHAEL

37

61

PAUL NICOLAE

51

61

GANGA MATEI

56

61

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 7-a U11 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 26.05.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DEJESCU ANA

8

46

GOMOESCU BIANCA

14

46

CÎRLIGEANU EMA

17

46

TANISLAV MARIA

25

46

OANCEA ILINCA

34

46

BUCȘE EMA

44

46

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 7-a U13 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 27.05.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

14

45

ȘTEFAN ANA

29

45

DEJESCU ANA

36

45

HOGEA ILINCA

44

45

CUPA RIPOSTA EDIȚIA a 7-a U13 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 26.05.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ MATEI

5

49

NIȚU HORIA

11

49

MIHAI RAREȘ

18

49

AKBULUT ALP

21

49

VASILESCU SERGIU

32

49

PAUL IOAN

35

49

NĂMOLOȘEANU VLAD

45

49

CAMPIONATUL NAȚIONAL U11 COPII MASCULIN INDIVIDUAL – 24.06.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU HORIA

1

56

GIURCĂNEANU PETRU

13

56

PAUL NICOLAE

22

56

GANGA MATEI

32

56

ENE MICHAEL

36

56

CAMPIONATUL NAȚIONAL U13 COPII MASCULIN INDIVIDUAL – 24.06.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

MIHAI RAREȘ

8

41

PANTIȘ MATEI

11

41

AKBULUT ALP

21

41

VASILESCU SERGIU

25

41

PAUL IOAN

26

41

CAMPIONATUL NAȚIONAL U9 COPII MASCULIN INDIVIDUAL – 25.06.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BÂRSAN  DAVID

7

36

DEJESCU VLAD

10

36

PANAIT VLADIMIR

22

36

BOICEA ANTON

24

36

ENE ALEXANDER

35

36

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII MASCULIN  ECHIPE – 25.06.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

AKBULUT ALP

5

16

MIHAI RAREȘ

PANTIȘ MATEI

NIȚU HORIA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

GIURCĂNEANU PETRU

12

16

PAUL IOAN

PAUL NICOLAE

VASILESCU SERGIU

CAMPIONATUL NAȚIONAL U11 COPII FEMININ INDIVIDUAL – 26.06.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DEJESCU ANA

3

55

CÎRLIGEANU EMA

20

55

GOMOESCU BIANCA

37

55

CAMPIONATUL NAȚIONAL U13 COPII FEMININ INDIVIDUAL – 26.06.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

17

49

ȘTEFAN ANA

27

49

HOGEA ILINCA

39

49

CAMPIONATUL NAȚIONAL U9 COPII FEMININ INDIVIDUAL – 27.06.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BECERIU SMARANDA

3

29

RĂDULESCU IULIA

12

29

NIȚU NORA

24

29

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII FEMININ ECHIPE – 27.06.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BENCIU ROSEMARIE

6

19

HOGEA ILINCA

ȘTEFAN ANA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

CÎRLIGEANU EMA

13

19

DEJESCU ANA

GOMOESCU BIANCA

CUPA FEDERAȚIEI CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 13.09.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

1

39

NIȚU RADU

8

39

STOCHIRLEA MARIUS

20

39

CUPA FEDERAȚIEI JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 14.09.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

8

44

NIȚU RADU

9

44

STOCHIRLEA MARIUS

33

44

CUPA FEDERAȚIEI CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 15.09.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIȚU MIHAELA

1

28

COJOCARU MARIA

3

28

PANTIȘ ILINCA

3

28

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

11

28

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

17

28

ZAMFIRA SABRINA

21

28

CUPA FEDERAȚIEI JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 16.09.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

3

38

CHIȚU MIHAELA

7

38

ALEXANDRESCU THEODORA

9

38

COJOCARU MARIA

20

38

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

22

38

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

32

38

ZAMFIRA SABRINA

34

38

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 06.10.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

92

230

NIȚU RADU

93

230

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADEȚI FEMININ ECHIPE – 06.10.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIȘ ILINCA

6

31

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

CHIȚU MIHAELA

COJOCARU MARIA

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 07.10.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

9

199

CHIȚU MIHAELA

23

199

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

105

199

COJOCARU MARIA

134

199

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 07.10.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCĂ ELTON

17

39

NIȚU RADU

DUȚU IONUȚ

CADU CASIAN

CAMPIONATUL NAȚIONAL SPERANȚE MASCULIN  INDIVIDUAL – 11.10.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

7

50

ANTONESCU DOMINIC

12

50

PANTIȘ MATEI

38

50

MIHAI RAREȘ

42

50

CAMPIONATUL NAȚIONAL SPERANȚE MASCULIN  ECHIPE – 12.10.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NIȚU RADU

3

11

ANTONESCU DOMINIC

PANTIȘ MATEI

MIHAI RAREȘ

CAMPIONATUL NAȚIONAL SPERANȚE FEMININ INDIVIDUAL – 13.10.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

3

47

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

9

47

COJOCARU MARIA

11

47

ZAMFIRA SABRINA

23

47

BENCIU ROSEMARIE

26

47

CAMPIONATUL NAȚIONAL SPERANȚE FEMININ ECHIPE – 14.10.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

2

10

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

COJOCARU MARIA

ZAMFIRA SABRINA

CONCURS ANGLIA CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL  – 14.10.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

3

79

CONCURS ANGLIA CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 13.10.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

3

74

CONCURS TURCIA ISTANBUL CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 10.11.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

6

79

DINCĂ ELTON

11

79

CONCURS TURCIA ISTANBUL CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 11.11.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

1

65

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

3

65

COJOCARU MARIA

6

65

CHIȚU MIHAELA

24

65

CONCURS BULGARIA SOFIA CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 17.11.2018    

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU RADU

16

223

DINCĂ ELTON

40

223

CONCURS BULGARIA SOFIA CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 18.11.2018  

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIȚU MIHAELA

31

166

PANTIȘ ILINCA

54

166

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

73

166

SAVA – MUSTEAȚĂ CELA

80

166

COJOCARU MARIA

98

166

CONCURS BULGARIA SOFIA CADEȚI MASCULIN ECHIPE – 17.11.2018  

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCĂ ELTON

17

46

NIȚU RADU

DUȚU IONUT

STAN COSMIN

CONCURS BULGARIA SOFIA CADEȚI FEMININ ECHIPE – 17.11.2018                           

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

CHIȚU MIHAELA

8

38

COJOCARU MARIA

PANTIȘ ILINCA

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

CUPA RIPOSTA U10 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 24.11.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

HELCIOIU VLADIMIR

3

40

BÂRSAN DAVID

13

40

ENE ALEXANDER

14

40

TONCU VLAD

17

40

PANAIT VLADIMIR

20

40

ALUPEI ANTONIE

28

40

DEJESCU VLAD

30

40

ZIZZI ORAZIO

35

40

CUPA RIPOSTA U12 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 24.11.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

GOMOESCU BIANCA

2

46

DEJESCU ANA

3

46

OANCEA ILINCA

34

46

TANISLAV MARIA

41

46

CUPA RIPOSTA U14 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 24.11.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ MATEI

8

56

MIHAI RAREȘ

35

56

VASILESCU SERGIU

37

56

AKBULUT ALP

44

56

NIȚU HORIA

51

56

NĂMOLOȘEANU VLAD

54

56

CUPA RIPOSTA U10 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 25.11.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

RĂDULESCU IULIA

16

26

BECERIU SMARANDA

21

26

CUPA RIPOSTA U12 MASCULIN INDIVIDUAL COPII – 25.11.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NIȚU HORIA

18

56

ENE MICHAEL

20

56

GANGA MATEI

34

56

GIURCĂNEANU PETRU

43

56

ȘTEFAN ALEXANDRU

47

56

ALEKSIS VIAN RADU

48

56

CUPA RIPOSTA U14 FEMININ INDIVIDUAL COPII – 25.11.2018

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

9

60

DEJESCU ANA

16

60

ȘTEFAN ANA

18

60

HOGEA ILINCA

35

60

CONCURS GERMANIA EISLINGEN CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 01.12.2018   

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCĂ ELTON

26

221

NIȚU RADU

58

221

CONCURS GERMANIA EISLINGEN CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 02.12.2018  

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCĂ ELTON

8

32

NIȚU RADU

DUȚU IONUT

DAVID MIHNEA

CONCURS GERMANIA EISLINGEN CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 01.12.2018 

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIȘ ILINCA

65

202

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

113

202

CHIȚU MIHAELA

138

202

CONCURS GERMANIA EISLINGEN CADEȚI MASCULIN INDIVIDUAL – 01.12.2018

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ȘTEFĂNESCU ALYSSA

5

29

PANTIȘ ILINCA

CHIȚU MIHAELA

IACOB FELICIA

Palmares Club Riposta anul 2017

CONCURS MODLING AUSTRIA  CADETI    FEMININ  INDIVIDUAL   14 .01.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

28

137

CHITU MIHAELA

64

137

ALEXANDRESCU THEODORA

97

137

STEFANESCU ALYSSA

106

137

ZAMFIRA SABRINA

125

137

COJOCARU MARIA

135

137

 

CONCURS MOEDLING AUSTRIA  CADETI    FEMININ  INDIVIDUAL   15 .01.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON ANDREI

45

176

NYIRI PETER

80

176

RADU NITU

152

176

GAZIRI JAD

168

176

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI – MASCULIN INDIVIDUAL 19.01 .2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

9

43

NYIRI PETER

15

43

RADU NITU

22

43

ZANE GABRIEL

24

43

ZANE ANDREI

27

43

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI  MASCULIN ECHIPE 20 .01 .2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALUPEI ALEXIE

 

5

 

11

NYIRI PETER

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI  FEMININ INDIVIDUAL 21 .01 .2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHITU MIHAELA

13

36

ALEXANDRESCU THEODORA

18

36

COJOCARU MARIA

26

36

STEFANESCU ALYSSA

31

36

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI  FEMININ ECHIPE 22 .01 .2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

COJOCARU MARIA

 

4

 

7

STEFANESCU ALYSSA

ALEXANDRESCU THEODORA

CHITU MIHAELA

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE CADETI  FEMININ INDIVIDUAL 26 .01 .2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

3

44

ALEXANDRESCU THEODORA

9

44

CHITU MIHAELA

12

44

COJOCARU MARIA

17

44

SZEGEDI DORA

18

44

STEFANESCU ALYSSA

19

44

ZAMFIRA SABRINA

32

44

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE CADETI  FEMININ ECHIPE 27 .01 .2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

2

 

11

ALEXANDRESCU THEODORA

COJOCARU MARIA

CHITU MIHAELA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI DORA

 

7

 

11

STEFANESCU ALYSSA

ZAMFIRA SABRINA

 

 

CUPA RIPOSTA U17    MASCULIN   INDIVIDUAL   CADETI 28.01. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NYIRI PETER

17

113

ZANE GABRIEL

29

113

DINCA ELTON

31

113

ZANE ANDREI

38

113

PODIUC MARTEN

45

113

BRIOT VICTOR

83

113

STOCHIRLEA MARIUS

85

113

NITU RADU

97

113

GHAZIRI JAD

100

113

ANTONESCU DOMINIC

109

113

PANTIS MATEI

110

113

POPESCU CRETULESCU ALEXANDRU

113

113

 

CUPA RIPOSTA U17    FEMININ    INDIVIDUAL    CADETI   29.01.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

9

81

SZEGEDI DORA

29

81

COJOCARU MARIA

59

81

CHITU MIHAELA

63

81

ALEXANDRESCU THEODORA

64

81

ZAMFIRA SABRINA

70

81

STEFANESCU ALYSSA

71

81

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE CADETI  MASCULIN INDIVIDUAL 30 .01 .2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NYIRI PETER

6

59

DINCA ELTON

10

59

ZANE GABRIEL

12

59

ZANE ANDREI

13

59

NITU RADU

20

59

PODIUC MARTEN

23

59

ANTONESCU IAN

25

59

BRIOT VICTOR

28

59

ANTONESCU DOMINIC

32

59

GHAZIRI JAD

48

59

STOCHIRLEA MARIUS

55

59

PANTIS MATEI

57

59

POPESCU ALEXANDRU

58

59

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE CADETI  MASCULIN ECHIPE 31 .01 .2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NYIRI PETER

 

2

 

13

DINCA ELTON

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

ANTONESCU DOMINIC

 

8

 

13

ANTONESCU IAN

BRIOT VICTOR

PODIUC MARTEN

SPORTIVI ECH 3

LOC

NR. ECHIPE

GHAZIRI JAD

 

13

 

13

PANTIS MATEI

STOCHIRLEA MARIUS

POPESCU CRETULESCU ALEHANDRU

 

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADETI  – FEMININ   28.02. 2017   PLOVDIV  

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

27

69

 

CAMPIONATUL EUROPEAN SABIE CADETI FEMININ ECHIPE  03 .02 .2017 PLOVDIV

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

6

 

15

MARTIS SABINA

RADU IOANA

TIPISCA CATRINEL

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE TINERET – MASCULIN INDIVIDUAL 18.03 .2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ZANE ANDREI

29

40

ZANE GABRIEL

30

40

CHIRIAC TEODOR

33

40

NITU RADU

35

40

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE TINERET  MASCULIN ECHIPE 19 .03.2017

SPORTIVI ECH  1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

9

 

10

NITU RADU

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE TINERET -FEMININ INDIVIDUAL 20.03 .2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

8

29

CHITU MIHAELA

17

29

ALEXANDRESCU THEODORA

18

29

SZEGEDI DORA

21

29

ZAMFIRA SABRINA

25

29

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE TINERET FEMININ ECHIPE 21 .03.2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

4

 

7

SZEGEDI DORA

ZAMFIRA SABRINA

ALEXANDRESCU THEODORA

 

CONCURS POLONIA WROCLAW SABIE MASCULIN – FEMININ  27.03.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA        U15 FEM

13

97

SZEGEDI DORA      U15 FEM

48

97

GHAZIRI JAD           U15 MASC

50

137

NITU RADU              U13 MASC

3

129

PANTIS MATEI         U13 MASC

25

129

COJOCARU MARIA U13 FEM

7

99

NITU HORIA             U11 MASC

44

82

BENCIU ROSEMARIE U11 FEM

6

57

 

CAMPIONATUL  MONDIAL SABIE CADETI  – FEMININ     02.04. 2017   PLOVDIV  

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

47

85

 

CONCURS  GRECIA ATENA U14 SABIE – MASCULIN  22.04 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU          U14 MASC

1

39

GHAZIRI JAD       U14 MASC

18

39

NITU HORIA         U12 MASC

13

56

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI  FEMININ INDIVIDUAL 05.05 .2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

13

28

PANTIS ILINCA

14

28

CHITU MIHELA

25

28

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI FEMININ ECHIPE 06 .05.2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

5

 

7

CHITU MIHAELA

ALEXANDRESCU THEODORA

 

 

CUPA CSTA U 9   MASCULIN INDIVIDUAL COPII  13.05 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE MICHAEL

3

40

PARSAN TUDOR

12

40

HELCIOIU VLADIMIR

18

40

GANGA MATEI

19

40

ALUPEI ANTONIE

20

40

DOBRE BORIS

22

40

BARSAN DAVID

24

40

DEJESCU VLAD

32

40

 

CUPA CSTA U 11   FEMININ INDIVIDUAL COPII 13.05.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

1

49

STEFAN ANA

11

49

DEJESCU ANA

12

49

CIUGULAN ALICE

22

49

CARLIGEANU EMA

27

49

OANCEA ILINCA

32

49

ANTON PATRICIA

35

49

 

 

 

CUPA CSTA U 13   MASCULIN INDIVIDUAL COPII 13.05.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

9

40

PANTIS MATEI

13

40

NITU HORIA

27

40

RARES MIHAI

35

40

MOLDOVEANU RADU

36

40

AKBULUT ALP

38

40

 

CUPA CSTA U 11 MASCULIN INDIVIDUAL COPII 14.05.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU HORIA

6

49

VASILESCU SERGIU

26

49

CIOBANU ALEXANDRU

39

49

GIURCANEANU PETRU

40

49

 

CUPA CSTA U 13  FEMININ INDIVIDUAL COPII 14.05.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

STEFANESCU ALYSSA

2

49

COJOCARU MARIA

6

49

ZAMFIRA SABRINA

8

49

 

CUPA RIPOSTA EDITIA a 6 a  U 9   MASCULIN INDIVIDUAL COPII  27.05 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE MICHAEL

3

35

DOBRE BORIS

6

35

BARSAN DAVID

9

35

PARSAN TUDOR

11

35

HELCIOIU VLADIMIR

19

35

GANGA MATEI

23

35

DEJESCU VLAD

28

35

BOICEA ANTON

29

35

ALUPEI ANTONIE

30

35

 

CUPA RIPOSTA EDITIA a 6 a  U 9   FEMININ INDIVIDUAL COPII  28.05 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

RADULESCU IULIA

17

19

 

CUPA RIPOSTA EDITIA a 6 a  U 11   MASCULIN INDIVIDUAL COPII  28.05 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU HORIA

6

50

VASILESCU SERGIU

16

50

PAUL NICOLAE

32

50

CIOBANU ALEXANDRU

49

50

 

CUPA RIPOSTA EDITIA a 6 a  U 11   FEMININ INDIVIDUAL COPII  27.05 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

1

49

HOGEA ILINCA

3

49

DEJESCU ANA

14

49

GOMOESCU BIANCA

22

49

CIRLIGEANU EMA

32

49

STEFAN ANA

31

49

CIUGULAN ALICE

49

49

CUPA RIPOSTA EDITIA a 6 a  U 13   FEMININ INDIVIDUAL COPII  28.05 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

STEFANESCU ALYSSA

2

41

ZAMFIRA SABRINA

10

41

COJOCARU MARIA

12

41

 

CUPA RIPOSTA EDITIA a 6 a  U 13   MASCULIN INDIVIDUAL COPII  27.05 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

6

45

PANTIS MATEI

18

45

SAVA- MUSTEATA AMZA

31

45

NAMOLOSEANU VLAD

36

45

MIHAI RARES

41

45

MOLDOVEANU RADU

43

45

 

CUPA SOFIA BURGAS  U 12  MASCULIN INDIVIDUAL COPII   09.06.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS MATEI

13

43

NITU HORIA

19

43

 

CUPA SOFIA BURGAS  U 12 FEMININ INDIVIDUAL COPII   09.06.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

HOGEA ILINCA

28

39

 

CUPA SOFIA BURGAS  U 14  MASCULIN INDIVIDUAL COPII   10.06.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU  RADU

2

48

PANTIS MATEI

12

48

ANTONESCU DONINIC

15

48

GHAZIRI JAD

26

48

 

CUPA SOFIA BURGAS  U 14 FEMININ INDIVIDUAL COPII   10.06.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

1

47

COJOCARU MARIA

9

47

STEFANESCU ALYSSA

18

47

 

CUPA SOFIA BURGAS  U 14 MASCULIN ECHIPE  COPII   11.06.2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NITU RADU

 

2

 

20

GHAZIRI JAD

ANTONESCU DOMINIC

PANTIS MATEI

 

CUPA SOFIA BURGAS  U 14 FEMININ ECHIPE  COPII   11.06.2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

2

 

13

STEFANESCU ALYSSA

COJOCARU MARIA

HOGEA ILINCA

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 11  COPII  MASCULIN INDIVIDUAL 17.06 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU HORIA

18

56

GIURCANEANU PETRU

20

56

PAUL NICOLAE

33

56

VASILESCU SERGIU

42

56

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 13  COPII MASCULIN INDIVIDUAL 17.06 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

2

48

PANTIS MATEI

12

48

SAVA-MUSTEATA AMZA

35

48

MIHAI RARES

37

48

AKBULUT ALP

43

48

NAMOLOSEANU VLAD

45

48

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 9 COPII  MASCULIN INDIVIDUAL 18.06 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BARSAN  DAVID

6

40

PARSAN TUDOR

7

40

HELCIOIU VLADIMIR

12

40

ENE MICHAEL

22

40

DOBRE BORIS

25

40

GANGA MATEI

29

40

PANAIT VLADIMIR

35

40

DEJESCU VLAD

36

40

ENE ALEXANDER

37

40

BOICEA ANTON

39

40

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII MASCULIN  ECHIPE   18 .06 .2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NITU RADU

 

3

 

19

SAVA-MUSTEATA AMZA

PANTIS MATEI

MIHAI RARES

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

NITU HORIA

 

16

 

19

VASILESCU SERGIU

PAUL NICOLAE

NAMOLOSEANU VLAD

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 11 COPII  FEMININ INDIVIDUAL 19.06 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

HOGEA ILINCA

2

59

BENCIU ROSEMARIE

9

59

DEJESCU ANA

14

59

STEFAN ANA

16

59

GOMOESCU BIANCA

22

59

CARLIGEANU EMA

51

59

OANCEA ILINCA

53

59

ANTON PATRICIA

43

59

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 13  COPII  FEMININ INDIVIDUAL 19.06 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

STEFANESCU ALYSSA

3

59

ZAMFIRA SABRINA

9

59

COJOCARU MARIA

11

59

CAMPIONATUL NATIONAL COPII   FEMININ  ECHIPE   19 .06 .2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

STEFANESCU ALYSSA

 

2

 

25

ZAMFIRA SABRINA

COJOCARU MARIA

HOGEA ILINCA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

BENCIU ROSEMARIE

 

13

 

25

GOMOESCU BIANCA

DEJESCU ANA

 

SPORTIVI ECH 3

LOC

NR. ECHIPE

CARLIGEANU EMA

 

21

 

25

ANTON PATRICIA

STEFAN ANA

 

 

 CUPA FEDERATIEI CADETI  MASCULIN INDIVIDUAL   21. 09 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

6

43

ZANE ANDREI

8

43

DINCA ELTON

9

43

ZANE GABRIEL

10

43

STOCHIRLEA MARIUS

41

43

 

 CUPA FEDERATIEI   JUNIORI  MASCULIN INDIVIDUAL   22. 09 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

9

52

NYIRI PETER

11

52

ALUPEI ALEXIE

12

52

ZANE ANDREI

16

52

NITU RADU

21

52

ZANE GABRIEL

23

52

STOCHIRLEA MARIUS

43

52

 

CUPA FEDERATIEI CADETI FEMININ INDIVIDUAL   23. 09 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

1

44

CHITU MIHAELA

10

44

STEFANESCU ALYSSA

13

44

COJOCARU MARIA

14

44

SAVA-MUSTEATA CELA

16

44

ZAMFIRA SABRINA

18

44

 

CUPA FEDERATIEI   JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL   22. 09 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

6

45

PANTIS ILINCA

22

45

CHITU MIHAELA

23

45

COJOCARU MARIA

27

45

STEFANESCU ALYSSA

28

45

 

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADETI MASCULIN INDIVIDUAL  30. 09. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

17

192

NITU RADU

95

192

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADETI FEMININ  ECHIPE  30. 09. 2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

5

 

32

MATEI MARIA

IACOB  FELICIA

LUTEA TANIA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

CHITU MIHAELA

 

28

 

32

SAVA-MUSTEATA CELA

STEFANESCU ALYSSA

ZAMFIRA SABRINA

 

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADETI FEMININ INDIVIDUAL  01.10 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

35

169

CHITU MIHAELA

88

169

STEFANESCU ALYSSA

101

169

ZAMFIRA  SABRINA

119

169

SAVA- MUSTEATA CELA

151

169

 

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADETI MASCULIN ECHIPE  01. 10. 2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PASTIN ANDREI

 

5

 

38

AILINCA RARES

DINCA ELTON

ZMAU ALEXANDRU

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

NITU RADU

 

16

 

38

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

 

 

CONCURS BULGARIA PLOVDIV JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL  07. 10. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

53

142

NYIRI PETER

107

142

 

CONCURS BULGARIA PLOVDIV JUNIORI  FEMININ INDIVIDUAL  08.10. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

80

115

PANTIS ILINCA

98

115

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SPERANTE  MASCULIN INDIVIDUAL 12.10 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

2

62

NITU RADU

9

62

PANTIS MATEI

36

62

STOCHIRLEA MARIUS

37

62

CAMPIONATUL NATIONAL  SPERANTE  MASCULIN ECHIPE 13.10 2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCA ELTON

 

6

 

15

NITU RADU

PANTIS MATEI

STOCHIRLEA MARIUS

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SPERANTE  FEMININ INDIVIDUAL 14.10 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

1

62

CHITU MIHAELA

2

62

SAVA- MUSTEATA CELA

6

62

STEFANESCU ALYSSA

7

62

ZAMFIRA SABRINA

36

62

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SPERANTE FEMININ ECHIPE 15.10 2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

1

 

13

CHITU MIHAELA

SAVA –MUSTEATA CELA

STEFANESCU ALYSSA

 

CONCURS LONDRA CADETI FEMININ INDIVIDUAL 28.10.2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

6

74

 

CONCURS SOFIA U 14    FEMININ INDIVIDUAL 03.11. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

STEFANESCU ALYSSA

3

52

 

CONCURS BULGARIA SOFIA CADETI   MASCULIN INDIVIDUAL 04.11. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

20

137

ZANE ANDREI

23

137

ZANE GABRIEL

72

137

 

CONCURS BULGARIA SOFIA CADETI   FEMININ INDIVIDUAL 04.11. 2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

5

 

31

IACOB FELICIA

TANIA LUTEA

MATEI MARIA

 

CONCURS BULGARIA SOFIA CADETI   FEMININ  INDIVIDUAL 05.11. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

5

131

CHITU MIHAELA

33

131

STEFANESCU ALYSSA

76

131

 

 

CONCURS BULGARIA SOFIA MASCULIN INDIVIDUAL 05.11. 2017

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PASTIN ANDREI

 

1

 

34

AILINCA RARES

DINCA ELTON

ZMAU ALEXANDRU

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

DUTU IONUT

 

10

 

34

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

DAVID MIHNEA

 

CUPA RIPOSTA U 12  MASCULIN INDIVIDUAL COPII  18.11. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

MIHAI RARES

10

79

PANTIS MATEI

14

79

NITU HORIA

32

79

FLOREA ANDREI

41

79

NAMOLOSEANU VLAD

42

79

VASILISCU SERGIU

52

79

GIURCANEANU PETRU

57

79

AKBULUT ALP

69

79

PARSAN TUDOR

74

79

 

CUPA RIPOSTA U 14  FEMININ  INDIVIDUAL COPII  18.11. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

1

76

STEFANESCU ALYSSA

3

76

SAVA- MUSTEATA CELA

11

76

COJOCARU MARIA

24

76

GRAUR ILINCA

66

76

 

CUPA RIPOSTA U 12  FEMININ  INDIVIDUAL COPII  19.11. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

9

76

STEFAN ANA

27

76

HOGEA ILINCA

37

76

DEJESCU ANA

45

76

CIRLIGEANU EMA

57

76

GOMOESCU BIANCA

59

76

 

CUPA RIPOSTA U 14  MASCULIN  INDIVIDUAL COPII  19.11. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

3

82

BRIOT VICTOR

23

82

SAVA- MUSTESTA AMZA

66

82

NASTASE TOMA

79

82

GRIGORE LUCA

73

82

 

CONCURS GERMANIA EISLINGEN CADETI    FEMININ INDIVIDUAL 02.12. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

65

229

 

CONCURS GERMANIA EISLINGEN CADETI    FEMININ INDIVIDUAL 01.12. 2017

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

78

233

Palmares Club Riposta anul 2016

CAMPIONATUL NATIONAL DE CADETI  MASCULIN INDIVIDUAL 21 .01 .2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

5

55

CHIRIAC TEODOR

6

55

NYIRI PETER

9

55

ZANE GABRIEL

16

55

DINCA ELTON

18

55

FLOREA CRISTIAN

24

55

BRIOT THOMAS

27

55

ZANE ANDREI

29

55

NITU RADU

31

55

PETRESCU ANDREI

34

55

BRIOT VICTOR

47

55

ANTONESCU IAN

49

55

ANTONESCU DOMINIC

50

55

STOCHIRLEA MARIUS

53

55

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE CADETI  MASCULIN ECHIPE 22.01 .2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALUPEI ALEXIE

 

3

 

12

CHIRIAC TEODOR

NYIRI PETER

ZANE GABRIEL

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

DINCA ELTON

 

4

 

12

FLOREA CRISTIAN

BRIOT THOMAS

ZANE ANDREI

SPORTIVI ECH 3

LOC

NR. ECHIPE

NITU RADU

 

11

 

12

PETRESCU ANDREI

BRIOT VICTOR

ANTONESCU IAN

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE CADETI  FEMININ INDIVIDUAL 23 .01 .2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

9

47

ALEXANDRESCU THEODORA

15

47

SZEGEDI DORA

21

47

CHITU MIHAELA

26

47

STEFANESCU ALYSSA

38

47

ZAMFIRA SABRINA

46

47

COJOCARU MARIA

47

47

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE CADETI  FEMININ ECHIPE 24 .01 .2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

4

 

12

ALEXANDRESCU THEODORA

SZEGEDI DORA

CHITU MIHAELA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

STEFANESCU ALYSSA

 

11

 

12

ZAMFIRA SABRINA

COJOCARU MARIA

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI – MASCULIN INDIVIDUAL 28 .01 .2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

2

47

NYIRI PETER

3

47

CHIRIAC THEODOR

22

47

DINCA ELTON

26

47

NITU RADU

28

47

ZANE ANDREI

34

47

PODIUC MATIA

37

47

ZANE GABRIEL

41

47

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI  MASCULIN ECHIPE 29 .01 .2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALUPEI ALEXIE

 

5

 

9

NYIRI PETER

CHIRIAC THEODOR

DINCA ELTON

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

NITU RADU

 

9

 

9

ZANE ANDREI

PODIUC MATIA

ZANE GABRIEL

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI  FEMININ INDIVIDUAL 30 .01 .2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

15

31

SAVA-MUSTEATA CELA

17

31

PANTIS ILINCA

22

31

CHITU MIHAELA

30

31

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI  FEMININ ECHIPE 31 .01 .2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

7

 

8

SAVA- MUSTEATA CELA

ALEXANDRESCU THEODORA

CHITU MIHAELA

 

CAMPIONATUL EUROPEAN CAD+JUN INDIVIDUAL SERBIA NOVI SAD  02.03 . 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE        cadet

47

69

NYIRI PETER            junior

54

60

 

CUPA C.S.T.A. CADETI EDITIA  a  3  a  FEMININ INDIVIDUAL20 .02 .2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI DORA

2

16

ALEXANDRESCU THEODORA

3

16

CHITU MIHAELA

11

16

 

CUPA C.S.T.A. CADETI EDITIA a 3 a   MASCULIN INDIVIDUAL   20 .02 .2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIRIAC TEODOR

3

30

NYIRI PETER

5

30

NITU RADU

15

30

PETRESCU ANDREI

22

30

 

CUPA C.S.T.A. SPERANTE EDITIA a 3 a   MASCULIN INDIVIDUAL   21 .02 .2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

5

28

NITU RADU

15

28

BRIOT VICTOR

21

28

 

CUPA C.S.T.A. SPERANTE EDITIA a 3 a  FEMININ INDIVIDUAL   21 .02 .2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI DORA

3

 

PANTIS ILINCA

5

 

SAVA- MUSTEATA CELA

6

 

 

CONCURS POLONIA WROCLAW  FEM + MASC INDIV   U11  25.03. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS MATEI         U11 MASC

7

56

PRICOP BOGDAN   U11 MASC

35

56

HOGEA ILINCA        U11 FEM

31

47

NITU RADU              U13 MASC

25

120

GHAZIRI JAD           U13 MASC

46

120

PANTIS ILINCA          U13 FEN

15

113

STEFANESCU ALYSSA U13FEM

38

113

COJOCARU MARIA    U13 FEM

44

113

DINCA ELTON          U15 MASC

54

136

 

CUPA RIPOSTA  EDITIA a 4 a  FEMININ + MASCULIN INDIVIDUAL   28 – 29 .05 .2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

GOMOESCU BIANCA       U9 FEM

5

 

PAUL NICOLAE               U9 MASC

7

 

PANTIS MATEI                U9 MASC

8

 

HOGEA ILINCA                U11 FEN

7

 

PANTIS ILINCA                U13 FEM

3

 

SAVA MUSTEATA CELA  U13 FEM

3

 

 

CONCURS BULGARIA BURGAS U14 MASCULIN INDIVIDUAL18.06. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

1

51

NITU RADU

9

51

ANTONESCU DOMINIC

11

51

GHAZIRI JAD

46

51

BALCESCU STEFAN

47

51

 

CONCURS BULGARIA BURGAS U12 MASCULIN INDIVIDUAL 17.06. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

1

35

SAVA –MUSTEATA AMZA

17

35

PANTIS MATEI

18

35

 

CONCURS BULGARIA BURGAS U14 FEMININ INDIVIDUAL18.06. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SAVA-MUSTEATA CELA

1

35

PANTIS ILINCA

3

35

CHITU MIHAELA

9

35

STEFANESCU ALYSSA

15

35

 

 

CONCURS BULGARIA BURGAS U12 FEMININ INDIVIDUAL 17.06. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

STEFANESCU ALYSSA

1

28

DEJESCU ANA

28

28

 

CONCURS BULGARIA BURGAS U14 MASCULIN ECHIPE 19.06. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCA ELTON

 

1

 

14

NITU RADU

ANTONESCU DOMINIC

BALCESCU STEFAN

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

GHAZIRI JAD

 

14

 

14

PANTIS MATEI

SAVA –MUSTEATA AMZA

 

CONCURS BULGARIA BURGAS U14 FEMININ ECHIPE 19.06. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SAVA-MUSTEATA CELA

 

1

 

8

PANTIS ILINCA

CHITU MIHAELA

STEFANESCU ALYSSA

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 11  COPII  MASCULIN INDIVIDUAL 05.07 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PAUL IOAN

11

41

PANTIS MATEI

13

41

CALIN ALEXANDRU

38

41

VASILESCU SERGIU

39

41

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 13  COPII MASCULIN INDIVIDUAL 05.07 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

1

50

ANTONESCU DOMINIC

14

50

SAVA- MUSTEATA AMZA

39

50

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 9 COPII  MASCULIN INDIVIDUAL 06.07 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU HORIA

1

34

PAUL NICOLAE

5

34

ENE MICHAEL

20

34

GIURCANEANU PETRU

31

34

DEJESCU VLAD

34

34

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII MASCULIN  ECHIPE   06 .07 .2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NITU RADU

 

7

 

15

SAVA-MUSTEATA AMZA

PANTIS MATEI

ANTONESCU DOMINIC

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 11 COPII  FEMININ INDIVIDUAL 07.07 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

2

45

MOHANU MINAKO

11

45

HOGEA ILINCA

24

45

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 13  COPII  FEMININ INDIVIDUAL   07.07 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SAVA –MUSTEATA CELA

1

42

PANTIS ILINCA

3

42

ZAMFIRA SABRINA

10

42

STEFANESCU ALYSSA

11

42

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 9 COPII  FEMININ INDIVIDUAL 08.07 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CIRLIGEANU EMA

1

20

GOMOESCU BIANCA

3

20

DEJESCU ANA

9

20

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE COPII FEMININ ECHIPE 08.07. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SAVA-MUSTEATA CELA

 

1

 

13

PANTIS ILINCA

ZAMFIRA SABRINA

STEFANESCU ALYSSA

 

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADETI   MASCULIN INDIVIDUAL 08.10. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

126

226

NYIRI  PETER

144

226

NITU RADU

183

226

 

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADETI   MASCULIN ECHIPE  09.10. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCA ELTON

 

33

 

41

NYIRI  PETER

NITU RADU

 

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADETI   FEMININ INDIVIDUAL 09.10. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

85

202

CHITU MIHAELA

108

202

PANTIS ILINCA

112

202

SZEGEDI DORA

127

202

COJOCARU MARIA

149

202

 

CONCURS UNGARIA GODOLLO CADETI   FEMININ ECHIPE 08.10. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALEXANDRESCU THEODORA

 

17

 

38

LUTEA TANIA

MARTIS SABINA

RADU IOANA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

CHITU MIHAELA

 

29

 

38

PANTIS ILINCA

SZEGEDI DORA

COJOCARU MARIA

 

CONCURS LONDRA  CADETI   FEMININ  INDIVIDUAL 29.10. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

38

89

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SENIORI   MASCULIN INDIVIDUAL 28.10. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

LUNGU PAUL

16

30

CHIRIAC TEODOR

19

30

MOSU MARIUS

20

30

NYIRI PETER

22

30

POPOVICI ANDREI

23

30

MARINCAS MIHAI

25

30

BABACEA  BINEL

29

30

 

SUPERLIGA NATIONALA SENIORI  ECHIPE 28-29 .10. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALUPEI ALEXIE

 

6

 

8

CHIRIAC TEODOR

MARINCAS MIHAI

NYIRI PETER

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

LUNGU PAUL

 

7

 

8

MOSU MARIUS

POPOVICI ANDREI

PUICA  ADRIAN

 

CONCURS BULGARIA SOFIA U14 MASCULIN INDIVIDUAL 04.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS MATEI

31

69

 

CONCURS BULGARIA SOFIA U14 FEMININ INDIVIDUAL 04.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

1

80

ZAMFIRA SABRINA

24

80

COJOCARU MARIA

32

80

 

CONCURS BULGARIA SOFIA CADETI   MASCULIN INDIVIDUAL 05.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

15

128

NYIRI  PETER

22

128

ZANE ANDREI

51

128

ZANE GABRIEL

72

128

 

CONCURS BULGARIA SOFIA CADETI   FEMININ INDIVIDUAL 05.11. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALEXANDRESCU THEODORA

 

1

 

31

RADU IOANA

TANIA LUTEA

MARTIS SABINA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

11

 

31

CHITU MIHAELA

COJOCARU MARIA

SZEGEDI DORA

 

CONCURS BULGARIA SOFIA CADETI   FEMININ  INDIVIDUAL 06.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

30

112

CHITU MIHAELA

49

112

ALEXANDRESCU THEODORA

58

112

SZEGEDI DORA

71

112

COJOCARU MARIA

74

112

ZAMFIRA SABRINA

110

112

 

CONCURS BULGARIA SOFIA MASCULIN INDIVIDUAL 06.11. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCA ELTON 

 

7

 

33

NYIRI  PETER

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SPERANTE   MASCULIN INDIVIDUAL 10.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

3

50

ZANE ANDREI

7

50

ZANE GABRIEL

10

50

PODIUC MARTEN

28

50

STOCHIRLEA MARIUS

48

50

CRETULESCU –POPESCU ALEXANDRU

49

50

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SPERANTE   MASCULIN  ECHIPE 11.11. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCA ELTON 

 

1

 

33

PODIUC MARTEN

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SPERANTE   FEMININ  INDIVIDUAL 12.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

2

48

SZEGEDI DORA

3

48

CHITU MIHAELA

13

48

STEFANESCU ALYSSA

19

48

ZAMFIRA SABRINA

25

48

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SPERANTE   FEMININ  ECHIPE 13.11. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

1

 

10

SZEGEDI DORA

CHITU MIHAELA

STEFANESCU ALYSSA

 

  CUPA ROMANIEI SENIORI  MASCULIN INDIVIDUAL 19.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

12

33

LUNGU PAUL

17

33

NYIRI PETER

21

33

MOSU MARIUS

24

33

URSACHE GEORGE

26

33

BINEL BABACEA

29

33

MARINCAS MIHAI

31

33

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SPERANTE   MASCULIN  ECHIPE 20.11. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALUPEI ALEXIE

 

4

 

7

LUNGU PAUL

NYIRI PETER

MOSU MARIUS

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

URSACHE GEORGE

 

6

 

7

BINEL BABACEA

MARINCAS MIHAI

CHIRIAC TEODOR

 

CUPA ROMANIEI SENIORI  FEMININ  INDIVIDUAL 19.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

14

16

 

  CUPA RIPOSTA  EDITIA a 5 a U12  MASCULIN INDIVIDUAL 26.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

6

75

PANTIS MATEI

20

75

SAVA –MUSTEATA AMZA

38

75

UNTANU TOMA

39

75

MIHAI RARES

48

75

NITU HORIA

50

75

VASILESCU SERGIU

59

75

NAMOLOSEANU VLAD

64

75

PARSAN  TUDOR

65

75

 

  CUPA RIPOSTA  EDITIA a 5 a U 14 FEMININ INDIVIDUAL 26.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

1

53

COJOCARU MARIA

6

53

SZEGEDI DORA

9

53

CHITU MIHAELA

17

53

SAVA- MUSTEATA CELA

20

53

ZAMFIRA SABRINA

25

53

STEFANESCU ALYSSA

33

53

 

  CUPA RIPOSTA  EDITIA a 5 a U 12 FEMININ INDIVIDUAL 27.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

STEFANESCU ALYSSA

66

60

ZAMFIRA SABRINA

10

60

BENCIU ROSEMARIE

29

60

COJOCARU MARIA

33

60

VRANCEANU OLGA

48

60

HOGEA ILINCA

49

60

DEJESCU ANA

51

60

ANTON IOANA PATRICIA

60

60

  CUPA RIPOSTA  EDITIA a 5 a U14  MASCULIN INDIVIDUAL 27.11. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

1

89

NITU RADU

40

89

BRIOT VICTOR

45

89

ANTONESCU DOMINIC

49

89

GHAZIRI JAD

51

89

PANTIS MATEI

71

89

STOCHIRLEA MARIUS

75

89

 

CONCURS GERMANIA EISLIGEN  CADETI   FEMININ  INDIVIDUAL 03.12. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

32

208

 

CONCURS GERMANIA EISLIGEN  CADETI   FEMININ  INDIVIDUAL 04.12. 2016

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTISILINCA

 

9

 

31

MARTIS SABINA

IACOB FELICIA

LUTEA TANIA

 

CONCURS GERMANIA DORMAGEN  JUNIORI MASCULIN  INDIVIDUAL 10.12. 2016

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

109

153

Palmares Club Riposta anul 2015

CAMPIONATUL NATIONAL  CADETI   MASCULIN INDIVIDUAL   22.01. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

9

56

NYIRI PETER

10

56

FLOREA CRISTIAN

16

56

ZANE ANDREI

21

56

PODIUC MATIA

23

56

CHIRIAC TEODOR

27

56

ZANE GABRIEL

42

56

ANGELESCU LUCAS

50

56

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   MASCULIN ECHIPE   23.01 .2015

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALUPEI ALEXIE

 

3

 

14

NYIRI PETER

CHIRIAC TEODOR

FLOREA CRISTIAN

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

PODIUC MATIA

 

10

 

14

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

ANGELESCU LUCAS

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI FEMININ  INDIVIDUAL 24.01. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI ORSOLYA

9

45

PUSCARU THEA

16

45

ZAMFIRA DOROTHEA

17

45

ALEXANDRESCU THEODORA

19

45

PANTIS ILINCA

29

45

CHITU MIHAELA

32

45

SAVA- MUSTEATA CELA

42

45

RUSU CARLA

45

45

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   FEMININ   ECHIPE  25.01 .2015

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI ORSOLYA

 

6

 

12

PUSCARU THEA

ZAMFIRA DOROTHEA

ALEXANDRESCU THEODORA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

9

 

12

CHITU MIHAELA

SAVA- MUSTEATA CELA

RUSU CARLA

 

 

 CONCURS   GRECIA  THESSALONIKI    FEM + MASC INDIVIDUAL   07 – 08 .03 .2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NYIRI PETER                U17MASC

2

11

DINCA ELTON              U17 MASC

7

11

BRIOT VICTOR             U17MASC

8

11

PUSCARU THEA           U17 FEM

2

14

SZEGEDI DORA            U17FEM

3

14

SAVA –MUSTEATA CELA U17 FEM

6

14

CHITU MIHAELA            U17 FEM

11

14

DINCA ELTON               U13 MASC

1

11

NITU RADU                   U13 MASC

7

11

SAVA – MUSTEATA AMZA    U13 MASC

9

11

SZEGEDI DORA            U13 FEM

1

8

CHTU MIHAELA             U13 FEM

3

8

SAVA –MUSTEATA CELA U17 FEM

3

8

 

 CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI  MASC    INDIV   19.03. 2015   NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL   JUNIORI  MASC ECHIPE   20.03 .2015   NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL   JUNIORI FEM    INDIV   21.03. 2015         NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL   JUNIORI   FEM  ECHIPE  22.03 .2015     NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

CONCURS POLONIA WROCLAW  MASC    INDIV   U11  23.03. 2015  

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

1

60

 

CUPA CSTA EDITIA 2 MASCULIN INDIVIDUAL U11    16 .05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

3

41

PAUL IOAN

18

41

PANTIS MATEI

34

41

SAVA- MUSTEATA AMZA

36

41

 

CUPA CSTA EDITIA 2 MASCULIN INDIVIDUAL U13      17 .05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

1

47

MOHANU HERBERT

5

47

NITU RADU

10

47

BRIOT VICTOR

12

47

STOCHIRLEA MARIUS

24

47

PANTIS MATEI

26

47

STANESE NIKITA

27

47

BAJAN VICTOR

29

47

MYRIANTHOUS ANDREAS

32

47

SAVA –MUSTEATA AMZA

36

47

BRIOT PAUL

42

47

 

CUPA CSTA EDITIA 2 MASCULIN INDIVIDUAL SPERANTE  U15    16.05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NYIRI PETER

1

38

ZANE ANDREI

13

38

DINCA ELTON

14

38

ANGELESCU LUCAS

17

38

ZANE GABRIEL

22

38

ANTONESCU IAN

30

38

NURLANULY ZHANGGIRKHAN

32

38

 

CUPA CSTA EDITIA  2  FEMININ  INDIVIDUAL   U11      17 .05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

STEFANESCU ALYSSA

7

43

BENCIU ROSEMARIE

12

43

ILIESCU IOANA

13

43

COJOCARU MARIA

20

43

 

CUPA CSTA EDITIA 2 FEMININ  INDIVIDUAL U13      16.  05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

1

34

SZEGEDI DORA

2

34

SAVA- MUSTEATA CELA

3

34

CHITU MIHAELA

6

34

 

CUPA CSTA EDITIA 2 FEMININ  INDIVIDUAL SPERANTE   U15     16.05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

6

33

SAVA- MUSTEATA CELA

8

33

PUSCARU THEA

12

33

ALEXANDRESCU THEODORA

13

33

CHITU MIHAELA

18

33

 

CUPA RIPOSTA EDITIA 2 MASCULIN INDIVIDUAL U9    30 .05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CERNESCU FILIP

3

28

NITU HORIA

11

28

NICA RAZVAN

14

28

PAUL NICOLAE

15

28

CALIN ALEXANDRU

17

28

VASILESCU SERGIU

19

28

LEPADAT DAVID

24

28

PARSAN TUDOR

25

28

ENE MICHAEL

28

28

 

CUPA RIPOSTA EDITIA 2 MASCULIN INDIVIDUAL U11      31.05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

1

51

PANTIS MATEI

13

51

SAVA –MUSTEATA AMZA

21

51

PAUL IOAN

25

51

PANTEA ALEXANDRU

44

51

ONTANU HASIMOTO TOMACAY

46

51

 

 

 

CUPA RIPOSTA EDITIA 2 MASCULIN INDIVIDUAL  U13    30.05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

17

71

BOGDAN  RARES

34

71

MOHANU HERBERT

39

71

STANESE NIKITA

44

71

STOCHIRLEA MARIUS

48

71

MURESAN LUCA

62

71

BRIOT VICTOR

68

71

 

CUPA RIPOSTA EDITIA  2  FEMININ  INDIVIDUAL   U9     31.05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

2

20

HOGEA ILINCA

7

20

GOMOESCU BIANCA

9

20

DUMITRASCU ALEXIA

10

20

MOHANU MINAKO

14

20

DEJESCU ANA

16

20

 

CUPA RIPOSTA EDITIA 2 FEMININ  INDIVIDUAL U 11      30.  05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ZAMFIRA SABRINA

5

53

STEFANESCU ALYSSA

9

53

ILIESCU IOANA

20

53

COJOCARU MARIA

24

53

 

CUPA RIPOSTA  EDITIA 2 FEMININ  INDIVIDUAL    U 13     31.05 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

3

50

SZEGEDI DORA

3

50

CHITU MIHAELA

5

50

SAVA- MUSTEATA CELA

6

50

 

CAMPIONATUL   NATIONAL    U 13 COPII  MASCULIN INDIVIDUAL    22.06 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

1

47

MOHANU HERBERT

8

47

ANTONESCU DOMINIC

14

47

BALCESCU STEFAN

19

47

STANESE NIKITA

21

47

BRIOT VICTOR

30

47

STOCHIRLEA  MARIUS

34

47

MURESAN LUCA

39

47

BOGDAN RARES

41

47

 

CAMPIONATUL   NATIONAL   U 11 COPII MASCULIN INDIVIDUAL   22.06 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

3

46

SAVA – MUSTEATA AMZA

20

46

PAUL IOAN

23

46

PANTIS MATEI

29

46

PANTEA ALEXANDRU

41

46

MAALOUF KARL

46

46

 

CAMPIONATUL  NATIONAL    U 9   COPII   MASCULIN INDIVIDUAL    23.06. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PRICOP BOGDAN

3

29

NICA RAZVAN

7

29

NITU HORIA

8

29

CERNESCU FILIP

10

29

BOSTANARU MIHAI

12

29

PAUL NICOLAE

19

29

CALIN ALEXANDRU

20

29

PARSAN TUDOR

21

29

LEPADAT DAVID

22

29

ENE MICHAEL

27

29

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII MASCULIN   ECHIPE     23 .06. 2015

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

DINCA ELTON

 

1

 

21

MOHANU HERBERT

ANTONESCU DOMINIC

NITU RADU

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

BRIOT VICTOR

 

13

 

21

BOGDAN RARES

BALCESCU STEFAN

 

SPORTIVI ECH  3

LOC

NR. ECHIPE

SAVA – MUSTEATA AMZA

 

21

 

21

PAUL IOAN

PANTIS MATEI

PANTEA ALEXANDRU

 

SPORTIVI ECH   4

LOC

NR. ECHIPE

MURESAN LUCA

 

8

 

21

STANESE NIKITA

STOCHIRLEA MARIUS

 

CAMPIONATUL NATIONAL   U 13 COPII    FEMININ    INDIVIDUAL    24 . 06. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI DORA

1

30

PANTIS ILINCA

3

30

SAVA –MUSTEATA CELA

6

30

CHITU MIHAELA

9

30

RUSU CARLA

27

30

 

CAMPIONATUL   NATIONAL    U 11 COPII   FEMININ   INDIVIDUAL   24. 06. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ZAMFIRA SABRINA

2

42

STEFANESCU ALYSSA

5

42

ILIESCU IOANA

6

42

 

CAMPIONATUL NATIONAL    U 9 COPII   FEMININ     INDIVIDUAL   25.06 .2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

HOGEA ILINCA

1

19

BENCIU ROSEMARIE

3

19

DUMITRASCU ALEXIA

5

19

MOHANU MINAKO

8

19

GOMOESCU BIANCA

9

19

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII FEMININ   ECHIPE   25 .06 .2015

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI DORA

 

1

 

15

PANTIS  ILINCA

SAVA- MUSTEATA CELA

CHITU MIHAELA

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

ZAMFIRA  SABRINA

 

8

 

15

RUSU CARLA

STEFANESCU ALYSSA

ILIESCU IOANA

 

CONCURS BURGAS   FEMININ  INDIVIDUAL U12      03.  07. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SAVA- MUSTEATA CELA

1

16

PANTIS ILINCA

2

16

COJOCARU MARIA

13

16

 

CONCURS BURGAS   FEMININ  INDIVIDUAL U15     04.  07. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

8

34

SAVA- MUSTEATA CELA

9

34

ALEXANDRESCU THEODORA

11

34

CHITU MIHAELA

12

34

 

CONCURS BURGAS   FEMININ  ECHIPE  U15     05.  07. 2015

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTIS ILINCA

 

3

 

8

SAVA- MUSTEATA CELA

ALEXANDRESCU THEODORA

CHITU MIHAELA

 

CONCURS BURGAS    MASCULIN  INDIVIDUAL U12      03.  07. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

2

25

SAVA –MUSTEATA AMZA

17

25

 

CONCURS BURGAS  MASCULIN  INDIVIDUAL U15     04.  07. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NYIRI PETER

1

42

DINCA ELTON

5

42

NITU RADU

18

42

NURLANULY ZHANGGIRKHAN

25

42

BRIOT THOMAS

30

42

 

 

 

CONCURS BURGAS   MASCULIN  ECHIPE  U15     05.  07. 2015

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NYIRI PETER

 

3

 

11

DINCA ELTON

NITU RADU

NURLANULY ZHANGGIRKHAN

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   MASCULIN INDIVIDUAL 08.10. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

5

54

NYIRI PETER

11

54

ZANE ANDREI

16

54

ZANE GABRIEL

17

54

BRIOT THOMAS

28

54

ANTONESCU DOMINIC

30

54

MOHANU HERBERT

36

54

ANGELESCU LUCAS

42

54

STOCHIRLEA MARIUS

49

54

ANTONESCU IAN

50

54

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   MASCULIN ECHIPE   09 .10 .2015

SPORTIVI ECH  1

LOC

NR. ECHIPE

DINCA ELTON

 

4

 

12

NYIRI PETER

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

MOHANU HERBERT

 

8

 

12

ANGELESCU LUCAS

STOCHIRLEA MARIUS

BRIOT THOMAS

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE FEMININ INDIVIDUAL 10.10. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SAVA- MUSTEATA CELA

6

43

PANTIS ILINCA

10

43

ALEXNDRESCU THEODORA

17

43

PUSCARU THEA

20

43

CHITU MIHAELA

23

43

SZEGEDI DORA

26

43

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   FEMININ ECHIPE   11.10 .2015

SPORTIVI ECH  1

LOC

NR. ECHIPE

SAVA- MUSTEATA CELA

 

2

 

10

PANTIS ILINCA

ALEXNDRESCU THEODORA

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

PUSCARU THEA

 

5

 

10

CHITU MIHAELA

SZEGEDI DORA

 

CUPA RIPOSTA EDITIA 3    MASCULIN   INDIVIDUAL U 11   05 .12 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

1

53

SAVA –MUSTEATA AMZA

11

53

PAUL IOAN

38

53

MAALOUF KARL

48

53

 

CUPA RIPOSTA EDITIA 3   MASCULIN INDIVIDUAL U13      06.12 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

1

66

MOHANU HERBERT

12

66

NITU RADU

14

66

BRIOT VICTOR

16

66

STOCHIRLEA MARIUS

35

66

ANTONESCU DOMINIC

41

66

BOGDAN RARES

43

66

GHAZIRI JAD

44

66

BAJAN VICTOR

53

66

TONCEV ALEK

59

66

BALCESCU STEFAN

64

66

 

CUPA RIPOSTA EDITIA 3 MASCULIN INDIVIDUAL  U16   05.12 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

11

68

CHIRIAC TEODOR

13

68

NYIRI PETER

14

68

DINCA ELTON

18

68

FLOREA CRISTIAN

23

68

ZANE ANDREI

32

68

BRIOT THOMAS

40

68

ANTONESCU IAN

41

68

PETRESCU ANDREI

45

68

ZANE GABRIEL

47

68

ANTONESCU DOMINIC

56

68

STOCHIRLEA MARIUS

66

68

 

CUPA RIPOSTA EDITIA  3  FEMININ  INDIVIDUAL   U11    06.12. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

STEFANESCU ALYSSA

3

55

ZAMFIRA SABRINA

9

55

COJOCARU MARIA

11

55

HOGEA ILINCA

22

55

BENCIU ROSEMARIE

33

55

DEJESCU ANA

51

55

MOHANU MINAKO

52

55

 

CUPA RIPOSTA EDITIA 3  FEMININ  INDIVIDUAL U 13      05.  12. 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

3

54

SAVA- MUSTEATA CELA

7

54

SZEGEDI DORA

8

54

CHITU MIHAELA

10

54

STEFANESCU ALYSSA

25

54

ZAMFIRA SABRINA

26

54

COJOCARU MARIA

38

54

 

CUPA RIPOSTA   EDITIA 3      FEMININ  INDIVIDUAL    U 16    31.12 . 2015

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

5

43

SZEGEDI DORA

11

43

SAVA- MUSTEATA CELA

19

43

PANTIS LINCA

27

43

CHITU MIHAELA

34

43

Palmares Club Riposta anul 2014

CAMPIONATUL NATIONAL TINERET MASCULIN INDIVIDUAL 13.03. 2014   

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ROBCIUC ANDREI

20

56

LAVOISARD KIRIAN

30

56

ALUPEI ALEXIE

32

56

PETRESCU ANDREI

41

56

BAIASU ALEXANDRU

46

56

CHIRIAC TEODOR

48

56

CIOACA ANDREI

49

56

PANTEA LUCA

51

56

MUNTEANU LUCA

52

56

BRIOT THOMAS

54

56

 

CAMPIONATUL   NATIONAL   TINERET   MASCULIN  ECHIPE   14.03 .2014

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

CHIRIAC TEODOR

 

11

 

11

CIOACA ANDREI

PANTEA LUCA

PETRESCU ANDREI

 

CAMPIONATUL   NATIONAL    TINERET    FEMININ   IND   15 .03 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PUSCARU THEA

16

30

ZAMFIRA DOROTHEA

17

30

 

CAMPIONATUL NATIONAL     TINERET   FEMININ   ECHIPE   16. 03 .2014

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PUSCARU THEA

 

6

 

9

ZAMFIRA DOROTHEA

ALEXANDRESCU THEODORA

 

CONCURS POLONIA WROCLAW  FEM  INDIV   U11  31.03. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

5

60

 

CUPA CSTA EDITIA 1 MASCULIN INDIVIDUAL COPII 1      27 .04 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTEA LUCA

2

28

DINCA ELTON

3

28

ZANE GABRIEL

5

28

BRIOT THOMAS

9

28

STOCHIRLEA MARIUS

20

28

 

CUPA CSTA EDITIA 1 MASCULIN INDIVIDUAL COPII 2      26.04 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

2

46

DUTU IONUT

7

46

LAVOISARD KEVAN

12

46

BRIOT VICTOR

15

46

BOGDAN RARES

16

46

CARUTASU ALEXANDRU

23

46

CERNESCU FILIP

24

46

PANTIS MATEI

27

46

BRIOT PAUL

31

46

PRICOP BOGDAN

34

46

SAVA –MUSTEATA AMZA

35

46

MAALOUF KARL

40

46

 

CUPA CSTA EDITIA 1 MASCULIN INDIVIDUAL SPERANTE      26.04 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

LAVOISARD KIRIAN

1

37

GRADISTEANU VLAD

3

37

NYIRI PETER

5

37

CHIRIAC TEODOR

6

37

KACSO PETER

7

37

PETRESCU ANDREI

9

37

FLOREA CRISTIAN

12

37

DINCA ELTON

14

37

MUNTEANU LUCA

17

37

ANGELESCU LUCAS

36

37

 

CUPA CSTA EDITIA 1 FEMININ  INDIVIDUAL COPII 1      26 .04 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

3

18

SZEGEDI DORA

6

18

HOPULELE ANA

9

18

 

CUPA CSTA EDITIA 1 FEMININ  INDIVIDUAL COPII 2      27. 04 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

MUSTEATA CELA

1

36

PANTIS ILINCA

2

36

ILIESCU IOANA

8

36

ALEXE MARIA

9

36

STEFANESCU ALYSSA

10

36

DUMITRU TEODORA

12

36

BENCIU ROSEMARIE

18

36

GOMOESCU BIANCA

36

36

 

CUPA CSTA EDITIA 1 FEMININ  INDIVIDUAL SPERANTE      27.04 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

HOPULELE ANA

13

38

PUSCARU THEA

14

38

SZEGEDI DORA

20

38

ZAMFIRA DOROTHEA

25

38

ALEXANRESCU THEODORA

27

38

 

CUPA RIPOSTA     U9  MASCULIN  INDIVIDUAL     07.06 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

MAALOUF KARL

7

34

PAUL IOAN

9

34

NICA RAZVAN

13

34

PAUL NICOLAE

14

34

CERNESCU FILIP

18

34

PRICOP BOGDAN

28

34

MOHANU DOMINIC

31

34

COSTESCHI PETRU

32

34

NITU HORIA

33

34

 

 

CUPA RIPOSTA     U11  MASCULIN  INDIVIDUAL     08.06 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

1

29

BRIOT VICTOR

15

29

BRIOT PAUL

20

29

MURESAN LUCA

21

29

SAVA-MUSTEATA AMZA

23

29

TIHON ALEXANDRU

25

29

BLINDU MIRCEA

29

29

 

CUPA RIPOSTA     U13  MASCULIN  INDIVIDUAL     07.06 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

2

34

MOHANU HERBERT

5

34

ZANE ANDREI

6

34

NITU RADU

9

34

BRIOT THOMAS

10

34

ZANE GABRIEL

13

34

NURLANULY ZHANGGIRKHAN

16

34

ANTONESCU IAN

18

34

STANESE NIKITA

19

34

STOCHIRLEA MARIUS

24

34

 

CUPA RIPOSTA     U9  FEMININ  INDIVIDUAL     08.06 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

3

19

HOGEA ILINCA

3

19

GOMOESCU BIANCA

8

19

MOHANU MINAKO

10

19

VRINCEANU OLGA

14

19

DUMITRASCU ALEXIA

15

19

 

CUPA RIPOSTA     U 11  FEMININ  INDIVIDUAL     07.06 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SAVA- MUSTEATA CELA

1

21

STEFANESCU ALYSSA

6

21

ILIESCU IOANA

10

21

 

CUPA RIPOSTA     U 13   FEMININ   INDIVIDUAL     08 .06 . 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI DORA

3

21

CHITU MIHAELA

7

21

PRUNACHE EVELIN

11

21

 

CAMPIONATUL   NATIONAL    U 13 COPII  MASCULIN INDIVIDUAL    01.07 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ZANE ANDREI

1

38

DINCA ELTON

3

38

PANTEA LUCA

3

38

BRIOT  THOMAS

5

38

ZANE GABRIEL

17

38

NURLANULY ZHANGGIRKHAN

21

38

STANESE NIKITA

22

38

ANTONESCU IAN

26

38

STOCHIRLEA MARIUS

32

38

NICA MATEI

37

38

CAMPIONATUL   NATIONAL   U 11 COPII MASCULIN INDIVIDUAL   01.07 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

1

42

ANTONESCU DOMINIC

7

42

DUTU IONUT

12

42

LAVOISARD KEVAN

14

42

MURESAN  LUCA

21

42

MUSUMECI VALENTINO

23

42

BRIOT PAUL

25

42

BRIOT VICTOR

26

42

BOGDAN RARES

29

42

CARUTASU ALEXANDRU

31

42

BLINDU MIRCEA

37

42

TIHON ALEXANDRU

38

42

SAVA-MUSTEATA AMZA

39

42

 

CAMPIONATUL  NATIONAL    U 9   COPII   MASCULIN INDIVIDUAL    02.07. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PAUL IOAN

5

30

PANTIS MATEI

13

30

CERNESCU FILIP

19

30

PRICOP BOGDAN

24

30

COSTESCHI PETRU

26

30

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII MASCULIN   ECHIPE     02 .07. 2014

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PANTEA LUCA

 

1

 

19

ZANE ANDREI

DINCA ELTON

BRIOT THOMAS

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

NURLANULY ZHANGGIRKHAN

 

8

 

19

STANESE NIKITA

ANTONESCU IAN

ZANE GABRIEL

 

SPORTIVI ECH  3

LOC

NR. ECHIPE

MURESAN LUCA

 

10

 

19

NITU RADU

STOCHIRLEA MARIUS

ANTONESCU DOMINIC

 

SPORTIVI ECH   4

LOC

NR. ECHIPE

MUSUMECI VALENTINO

 

15

 

19

BOGDAN RARES

BRIOT PAUL

 

SPORTIVI ECH  5

LOC

NR. ECHIPE

TIHON ALEXANDRU

 

19

 

19

BLINDU  MIRCEA

SAVA – MUSTESTA AMZA

 

SPORTIVI ECH 6

LOC

NR. ECHIPE

DUTU IONUT

 

9

 

19

LAVOISARD KEVAN

CARUTASU ALEXANDRU

NICA MATEI

CAMPIONATUL NATIONAL   U 13 COPII    FEMININ    INDIVIDUAL    03 . 07. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI DORA

3

30

HOPULELE ANA

7

30

CHITU MIHAELA

18

30

 

CAMPIONATUL   NATIONAL    U 11 COPII   FEMININ   INDIVIDUAL   03. 07. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

1

25

ZAMFIRA SABRINA

2

25

SAVA- MUSTEATA CELA

3

25

RUSU CARLA

8

25

STEFANESCU ALYSSA

11

25

 

CAMPIONATUL NATIONAL    U 9 COPII   FEMININ     INDIVIDUAL   04.07 .2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

2

22

HOGEA ILINCA

3

22

BOLOHAN RUXANDRA

5

22

GOMOESCU BIANCA

12

22

MOHANU MINAKO

14

22

DUMITRASCU ALEXIA

15

22

LUPSA CRISTEA ANA

17

22

VRANCEANU OLGA

20

22

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII FEMININ   ECHIPE   04 .07 .2014

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI DORA

 

1

 

14

PANTIS  ILINCA

SAVA- MUSTEATA CELA

HOPULELE ANA

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

ZAMFIRA  SABRINA

 

9

 

14

RUSU CARLA

STEFANESCU ALYSSA

CHITU MIHAELA

 

CAMPIONATUL NATIONAL   JUNIORI  MASCULIN INDIV  11.09. 2014 NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI  MASC ECHIPE 12 .09 .2014    NU S-A  PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL  NATIONAL   JUNIORI  FEMININ INDIV 13.09. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

MARINCAS MIRUNA

21

37

 

CAMPIONATUL NATIONAL   JUNIORI   FEMININ ECHIPE   14.09 .2014 NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   MASCULIN INDIVIDUAL 09.10. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

2

56

NYIRI PETER

3

56

CHIRIAC TEODOR

6

56

PANTEA LUCA

17

56

FLOREA CRISTIAN

25

56

DINCA ELTON

27

56

BRIOT THOMAS

33

56

MOHANU HERBERT

39

56

ZANE ANDREI

43

56

ZANE  GABRIEL

44

56

ANGELESCU LUCAS

45

56

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   MASCULIN ECHIPE  10 .10 .2014

SPORTIVI ECH  1

LOC

NR. ECHIPE

ALUPEI ALEXIE

 

2

 

14

NYIRI PETER

CHIRIAC TEODOR

PANTEA LUCA

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

FLOREA CRISTIAN

 

8

 

14

DINCA ELTON

BRIOT THOMAS

 

SPORTIVI ECH  3

LOC

NR. ECHIPE

MOHANU HERBERT

 

13

 

14

ZANE ANDREI

ZANE  GABRIEL

ANGELESCU LUCAS

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE FEMININ INDIVIDUAL 11.10. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALEXANDRESCU THEODORA

14

47

BADESCU MARA

20

47

ZAMFIRA DOROTHEA

22

47

CHITU MIHAELA

24

47

SZEGEDI DORA

29

47

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   FEMININ ECHIPE   12.10 .2014

SPORTIVI ECH  1

LOC

NR. ECHIPE

ZAMFIRA DOROTHEA

 

3

 

11

CHITU MIHAELA

SZEGEDI DORA

ALEXANDRESCU THEODORA

 

CAMPIONATUL NATIONAL SENIORI FEMININ INDIV 15.10. 2014 NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SENIORI FEMININ ECHIPE 16 .10 .2014  NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL 17.10. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

LUNGU PAUL

23

42

BABACEA BINEL

32

42

MARINCAS MIHAI

33

42

CIOACA ANDREI

41

42

 

CAMPIONATUL   NATIONAL   SENIORI  MASCULIN ECHIPE   18 .10 .2014

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BABACEA BINEL

 

7

 

8

MARINCAS MIHAI

LUNGU PAUL

PUICA ADRIAN

 

CUPA ROMANIEI SENIORI FEMININ INDIVIDUAL  04.11. 2014  NU S-A PARTICIPAT   

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

 

 

 

 

CUPA ROMANIEI SENIORI  FEMININ ECHIPE  05.11. 2014   NU S-A PARTICIPAT 

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CUPA ROMANIEI SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL   06.11. 2014    

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BABACEA BINEL

26

27

MARINCAS MIHAI

27

27

 

CUPA ROMANIEI SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL   07.11. 2014    

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PUICA ADRIAN

 

5

 

5

BABACEA BINEL

MARINCAS MIHAI

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   MASCULIN INDIVIDUAL   27.11. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

5

53

NYIRI PETER

12

53

CHIRIAC TEODOR

17

53

PODIUC MATIA

27

53

BRIOT THOMAS

33

53

ZANE ANDREI

37

53

ZANE GABRIEL

42

53

DINCA ELTON

45

53

ANGELESCU LUCAS

48

53

ANTONESCU IAN

50

53

STOCHIRLEA MARIUS

51

53

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   MASCULIN ECHIPE   28.11 .2014

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALUPEI ALEXIE

 

6

 

12

NYIRI PETER

CHIRIAC TEODOR

PODIUC MATIA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

BRIOT THOMAS

 

8

 

12

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

DINCA ELTON

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI FEMININ  INDIVIDUAL 29.11. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI ORSOLYA

5

42

PUSCARU THEA

20

42

ALEXANDRESCU THEODORA

26

42

ZAMFIRA DOROTHEA

34

42

CHITU MIHAELA

40

42

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   FEMININ   ECHIPE  30.11 .2014

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI ORSOLYA

 

2

 

8

ALEXANDRESCU THEODORA

ZAMFIRA DOROTHEA

CHITU MIHAELA

 

CUPA RIPOSTA U 9 MASCULIN INDIVIDUAL   06.12. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CERNESCU FILIP

7

35

PANTIS MATEI

8

35

PAUL IOAN

11

35

PRICOP BOGDAN

19

35

NICA RAZVAN

20

35

PAUL NICOLAE

21

35

VASILESCU SERGIU

27

35

NITU HORIA

28

35

PARSAN TUDOR

30

35

COSTESCHI PETRU

34

35

 

CUPA RIPOSTA U 11  MASCULIN   INDIVIDUAL   07.12. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ANTONESCU DOMINIC

3

45

NITU RADU

17

45

BOGDAN RARES

25

45

MUSUMECI VALENTINO

30

45

BRIOT PAUL

31

45

MURESAN LUCA

35

45

SAVA- MUSTEATA AMZA

36

45

PANTIS MATEI

40

45

 

CUPA RIPOSTA U 13   MASCULIN   INDIVIDUAL   06.12. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

5

55

ZANE GABRIEL

6

55

BRIOT THOMAS

7

55

ZANE ANDREI

13

55

NITU RADU

19

55

ANTONESCU IAN

28

55

STOCHIRLEA MARIUS

31

55

MOHANU HERBERT

33

55

NURLANULY ZHANGGIRKHAN

37

55

STANESE NIKITA

38

55

BAJAN VICTOR

41

55

MUSUMECI VALENTINO

45

55

BALCESCU STEFAN

53

55

 

CUPA RIPOSTA U 9   FEMININ  INDIVIDUAL   07.12. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BENCIU ROSEMARIE

8

27

HOGEA ILINCA

12

27

GOMOESCU BIANCA

13

27

SIMINA MAISSA

17

27

MOHANU MINAKO

19

27

DEJESCU ANA

20

27

DUMITRASCU ALEXIA

25

27

 

CUPA RIPOSTA U11   FEMININ  INDIVIDUAL   06.12. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

3

34

SAVA- MUSTEATA CELA

3

34

ZAMFIRA SABRINA

7

34

ILIESCU IOANA

13

34

RUSU CARLA

15

34

STEFANESCU ALYSSA

18

34

 

CUPA RIPOSTA U13  FEMININ  INDIVIDUAL   07.12. 2014

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI DORA

2

36

SAVA –MUSTEATA CELA

9

36

PANTIS ILINCA

11

36

CHITU MIHAELA

17

36

Palmares Club Riposta anul 2013

CAMPIONATUL   EUROPEAN    CADETI INDIVIDUAL BUDAPESTA   28.02 . 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BADESCU MATEI

48

62

OSIAC BENIAMIN

58

62

 

CAMPIONATUL NATIONAL TINERET MASCULIN INDIVIDUAL 14.03. 2013    

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OSIAC BENIAMIN

14

46

BADESCU MATEI

27

46

OPREA TIBERIU

30

46

JIANU MIHAIL

32

46

MILITARU TIBERIO

34

46

CIOACA ANDREI

38

46

SWEDISH NIKOLAS

44

46

CHIRIAC TEODOR

46

46

 

CAMPIONATUL   NATIONAL   TINERET   MASCULIN  ECHIPE   15.03 .2013

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

JIANU MIHAIL

 

7

 

9

OSIAC BENIAMIN

BADESCU MATEI

MILITARU TIBERIO

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

CHIRIAC TEODOR

 

9

 

9

CIOACA ANDREI

OPREA TIBERIU

SWEDISH NIKOLAS

 

CAMPIONATUL   NATIONAL    TINERET    FEMININ   IND   12 .03 . 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NYIRI MELINDA

16

30

SZEGEDI ORSOLYA

17

30

PUSCARU THEA

18

30

MARINCAS MIRUNA

22

30

PRUNACHE ALIDA

27

30

 

CAMPIONATUL NATIONAL     TINERET   FEMININ   ECHIPE   13. 03 .2013

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI ORSOLYA

 

5

 

5

NYIRI MELINDA

PRUNACHE ALIDA

MARINCAS MIRUNA

 

CONCURS POLONIA WROCLAW  FEM  INDIV   U11  31.03. 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI DORA

2

60

 

CAMPIONATUL NATIONAL SENIORI FEMININ INDIVIDUAL 30.03. 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIPER ALEXANDRA

2

20

MARINCAS MIRUNA

19

20

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SENIORI FEMININ ECHIPE 31 .03 .2013  NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL 01.04. 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BADESCU MATEI

26

38

OPREA TIBERIU

29

38

ALUPEI ALEXIE

36

38

PUICA ADRIAN

37

38

  

CAMPIONATUL   NATIONAL   SENIORI  MASCULIN ECHIPE   02 .04 .2013

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BADESCU MATEI

 

7

 

8

OPREA TIBERIU

ALUPEI ALEXIE

PUICA ADRIAN

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 13 COPII  MASCULIN INDIVIDUAL    25.06 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

GRADISTEANU VLAD

2

36

BAIASU ALEXANDRU

5

36

NYIRI PETER

5

36

KACSO PETER

7

36

PANTEA LUCA

11

36

PETRESCU MARIUS

12

36

MUNTEANU LUCA

17

36

SECOSAN RADU

22

36

ZANE  ANDREI

23

36

BRIOT THOMAS

24

36

ZANE GABRIEL

29

36

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 11 COPII MASCULIN INDIVIDUAL   25.06 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON

1

38

MOHANU HERBERT

3

38

CIOT  ALEXANDRU

6

38

SONERIU ANDREI

14

38

BOGDAN RARES

16

38

BRIOT VICTOR

23

38

LAVOISARD KEVAN

24

38

BAJAN VICTOR

25

38

STANESE NIKITA

30

38

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 9   COPII  MASCULIN INDIVIDUAL    26.06. 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NITU RADU

1

21

MUSUMECI VALENTINO

5

21

PANTIS MATEI

9

21

PAUL IOAN

17

21

SAVA MUSTEATA  AMZA

19

21

PANTEA ALEXANDRU

20

21

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII MASCULIN   ECHIPE     26 .06. 2013

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NYIRI PETER

 

4

 

14

KACSO PETER

PANTEA LUCA

PODIUC MARTEN

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

BRIOT THOMAS

 

5

 

14

PETRESCU ANDREI

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

 

SPORTIVI ECH  3

LOC

NR. ECHIPE

DINCA ELTON

 

10

 

14

BAJAN VICTOR

MOHANU HERBERT

SONERIU ANDREI

 

SPORTIVI ECH   4

LOC

NR. ECHIPE

BAIASU ALEXANDRU

 

1

 

14

GRADISTEANU VLAD

MUNTEANU LUCA

SECOSAN  RADU

 

SPORTIVI ECH  5

LOC

NR. ECHIPE

BRIOT VICTOR

 

14

 

14

CIOT ALEXANDRU

LAVOISARD KEVAN

 

CAMPIONATUL NATIONAL   U 13 COPII  FEMININ INDIVIDUAL    27 . 06. 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ZANFIRA DOROTHEA

3

31

PUSCARU THEA

6

31

CUTURELEA TANA

9

31

MANSSOURI KADIJE

15

31

BADESCU MARA

19

31

CUTURELEA LENCA

20

31

ALEXANDRESCU THEODORA

25

31

FLOREA LAURA

26

31

TOKAJI MARA

30

31

 

 

CAMPIONATUL   NATIONAL  U 11 COPII   FEMININ INDIVIDUAL  27 . 06. 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI DORA

1

25

PRUNACHE EVELINE

3

25

DUMITRU TEODORA

5

25

PANTIS ILINCA

9

25

CHITU MIHAELA

11

25

HOPULELE ANA

12

25

SAVA- MUSTEATA CELA

14

25

PINTEA ANA  MARIA

16

25

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 9 COPII  FEMININ     INDIVIDUAL  28.06 .2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ZAMFIRA SABRINA

1

13

ILIESCU LORELAI

2

13

OLTEANU SANZIANA

5

13

ALEXE MARIA

9

13

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII FEMININ   ECHIPE   28 .06 .2013

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BADESCU MARA

 

3

 

13

PUSCARU THEA

ZAMFIRA DOROTHEA

CUTURELEA TANA

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

PRUNACHE EVELINE

 

7

 

13

PANTIS ILINCA

CHITU MIHAELA

SZEGEDI DORA

 

SPORTIVI ECH   3

LOC

NR. ECHIPE

ALEXANDRESCU THEODORA

 

6

 

13

CUTURELEA LENCA

FLOREA LAURA

MANSOURI KADIJE

 

SPORTIVI ECH  4

LOC

NR. ECHIPE

HOPULELE ANA

 

10

 

13

PINTEA ANA MARIA

SAVA-MUSTEATA CELA

DUMITRU TEODORA

 

CAMPIONATUL NATIONAL   JUNIORI  MASCULIN INDIV  12.09. 2013 NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI  MASC ECHIPE 13 .09 .2013    NU S-A  PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL  NATIONAL   JUNIORI  FEMININ INDIV 14.09. 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

MARINCAS MIRUNA

12

29

 

CAMPIONATUL NATIONAL   JUNIORI   FEMININ ECHIPE   15.09 .2013 NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   MASCULIN INDIVIDUAL 24.10. 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

GRADISTEANU VLAD

5

59

LAVIOSARD KIRIAN

7

59

ROBCIUC ANDREI

11

59

BAIASU  ALEXANDRU

12

59

ALUPEI ALEXIE

13

59

NYIRI PETER

15

59

CHIRIAC TEODOR

16

59

PETRESCU ANDREI

20

59

SECOSAN VLD

22

59

PANTEA LUCA

23

59

PODIUC MARTEN

25

59

ZANE ANDREI

31

59

KACSO PETER

34

59

BRIOT THOMAS

35

59

FLOREA  CRISTIAN

36

59

MUNTEANU LUCA

37

59

SECOSAN RADU

38

59

ZANE GABRIEL

44

59

PODIUC MATIA

45

59

SWEDISH NIKOLAS

53

59

CIOACA ANDREI

54

59

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   MASCULIN ECHIPE  25 .10 .2013

SPORTIVI ECH  1

LOC

NR. ECHIPE

LAVIOSARD KIRIAN

 

4

 

15

GRADISTEANU VLAD

BAIASU ALEXANDRU

ROBCIUC ANDREI

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

ALUPEI ALEXIE

 

6

 

15

CHIRIAC TEODOR

NYIRI PETER

PETESCU ANDREI

 

SPORTIVI ECH  3

LOC

NR. ECHIPE

MUNTEANU LUCA

 

9

 

15

SECOSAN VLAD

SECOSAN  RADU

 

SPORTIVI ECH  4

LOC

NR. ECHIPE

KACSO PETER

 

8

 

15

PANTEA LUCA

PODIUC MATIA

PODIUC MARTEN

 

SPORTIVI ECH 5

LOC

NR. ECHIPE

BRIOT THOMAS

 

15

 

15

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

 

SPORTIVI ECH  6

LOC

NR. ECHIPE

CIOACA  ANDREI

 

14

 

15

SWEDISH NIKOLAS

FLOREA CRISTIAN

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE FEMININ INDIVIDUAL 26.10. 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PUSCARU THEA

3

49

PRUNACHE ALIDA

14

49

BADESCU MARA

19

49

ZAMFIRA DOROTHEA

24

49

FLOREA LAURA

36

49

ALEXANDRESCU THEODORA

44

49

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   FEMININ ECHIPE   27.10 .2013

SPORTIVI ECH  1

LOC

NR. ECHIPE

BADESCU MARA

 

5

 

11

PUSCARU THEA

PRUNACHE ALIDA

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

ALEXANDRESCU THEODORA

 

7

 

11

FLOREA LAURA

ZAMFIRA DOROTHEA

 

CUPA ROMANIEI SENIORI FEMININ INDIVIDUAL  31.10. 2013    

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIPER ALEXANDRA

5

23

 

CUPA ROMANIEI SENIORIFEMININ ECHIPE  01.11. 2013   NU S-A PARTICIPAT 

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

URSACHE GEORGE

 

8

 

8

BABACEA BINEL

MARINCAS MIHAI

KACSO SANDOR

 

CUPA ROMANIEI SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL   02.11. 2013    

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BADESCU MATEI

19

34

LUNGU PAUL

23

34

URSACHE GEORGE

26

34

BABACEA BINEL

31

34

OSIAC BENIAMIN

32

34

MARINCAS MIHAI

34

34

 

CUPA ROMANIEI SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL   03.11. 2013    

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

URSACHE GEORGE

 

8

 

8

BABACEA BINEL

MARINCAS MIHAI

KACSO SANDOR

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   MASCULIN INDIVIDUAL   21.11. 2013   

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OSIAC BENIAMIN

10

41

ROBCIUC ANDREI

13

41

BADESCU MATEI

21

41

NYIRI PETER

26

41

LAVOISARD KIRIAN

27

41

MUNTEANU LUCA

30

41

SECOSAN VLAD

33

41

CHIRIAC TEODOR

35

41

JIANU MIHAIL

36

41

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   MASCULIN ECHIPE   22.11 .2013

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

LAVOISARD KIRIAN

 

5

 

7

MUNTEANU LUCA

ROBCIUC ANDREI

SECOSAN VLAD

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI FEMININ INDIVIDUAL   23.11. 2013

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PUSCARU THEA

18

35

SZEGEDI ORSOLYA

22

35

MARINCAS MIRUNA

25

35

PRUNACHE ALIDA

29

35

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   FEMININ   ECHIPE     24 .11 . 2013

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

PUSCARU THEA

 

8

 

8

SZEGEDI ORSOLYA

MARINCAS MIRUNA

PRUNACHE ALIDA

 

Palmares Club Riposta anul 2012

CAMPIONATUL NATIONAL TINERET MASCULIN INDIVIDUAL 28.03. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OPREA TIBERIU

21

39

NEGUT ANDREI

23

39

BADESCU MATEI

26

39

OSIAC BENIAMIN

29

39

OSIAC FILIP

36

39

DORSY BENJAMN

37

39

 

CAMPIONATUL   NATIONAL   TINERET   MASCULIN  ECHIPE   29 .03 .2012

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NEGUT ANDREI

 

6

 

7

OSIAC BENIAMIN

BADESCU MATEI

OPREA TIBERIU

 

CAMPIONATUL   NATIONAL    TINERET    FEMININ   IND   30 .03 . 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI ORSOLYA

8

34

NYIRI MELINDA

13

34

PRUNACHE ALIDA

24

34

MARINCAS MIRUNA

29

34

 

CAMPIONATUL NATIONAL     TINERET   FEMININ   ECHIPE    31. 03 .2012

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI ORSOLYA

 

8

 

9

NYIRI MELINDA

PRUNACHE ALIDA

MARINCAS MIRUNA

 

CAMPIONATUL   NATIONAL    SENIORI    FEMININ   IND   28 .04 . 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIPER ALEXANDRA

9

33

SZEGEDI ORSOLYA

14

33

NYIRI NELINDA

19

33

 

CAMPIONATUL NATIONAL     TINERET   FEMININ   ECHIPE    29. 04 .2012

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

CHIPER ALEXANDRA

 

4

 

6

SZEGEDI ORSOLYA

NYIRI NELINDA

 

CAMPIONATUL NATIONAL SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL 18.05. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NEGUT ANDREI

24

28

PUICA ADRIAN

28

28

  

 

 

CAMPIONATUL   NATIONAL   SENIORI  MASCULIN ECHIPE   19 .05 .2012

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NEGUT ANDREI

 

7

 

7

OSIAC BENIAMIN

JIANU MIHAIL

PUICA ADRIAN

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 13 COPII  MASCULIN INDIVIDUAL    01.07 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

1

32

GRADISTEANU VLAD

3

32

ROBCIUC ANDREI

3

32

LAVOISARD KIRIAN

5

32

BAIASU ALEXANDRU

12

32

FLOREA CRISTIAN

13

32

NYIRI PETER

14

32

KACSO PETER

15

32

SECOSAN VLAD

17

32

PETRESCU ANDREI

19

32

SWEDISH NIKOLAS

27

32

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 11 COPII MASCULIN INDIVIDUAL   01.07 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTEA LUCA

2

31

ZANE ANDREI

3

31

ZANE GABRIEL

3

31

ROBCIUC TUDOR

5

31

PACURAR ALEXANDRU

6

31

MOHANU HERBERT

9

31

DINCA ELTON

10

31

NICA MATEI

15

31

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 9   COPII  MASCULIN INDIVIDUAL    02.07. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

LAVOISARD KEVAN

1

13

CIOT ALEXANDRU

3

13

NITU RADU

6

13

MURESAN  LUCA

10

13

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII MASCULIN  ECHIPE     02 .07. 2012

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NYIRI PETER

 

3

 

16

ALUPEI ALEXIE

MARKO BALASZ

FLOREA CRISTIAN

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

BAIASU ALEXANDRU

 

1

 

16

GRADISTEANU VLAD

LAVOISARD KIRIAN

ROBCIUC ANDREI

 

 

SPORTIVI ECH  3

LOC

NR. ECHIPE

DINCA ELTON

 

13

 

16

PANTE LUCA

ZANE ANDREI

ZANE GABRIEL

 

SPORTIVI ECH   4

LOC

NR. ECHIPE

SWEDISH NIKOLAS

 

7

 

16

PETRESCU ANDREI

MOHANU HERBERT

PACURAR ALEXANDRU

 

SPORTIVI ECH  5

LOC

NR. ECHIPE

NICA MATEI

 

8

 

16

ROBCIUC TUDOR

SECOSAN RADU

 

CAMPIONATUL NATIONAL   U 13 COPII  FEMININ INDIVIDUAL    03 . 07. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ZANFIRA DOROTHEA

8

25

PUSCARU THEA

10

25

BRIND WINNER SOFIA

16

25

 

CAMPIONATUL  NATIONAL  U 11 COPII   FEMININ INDIVIDUAL  03. 07. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PRUNACHE EVELINE

3

21

SZEGEDI DORA

5

21

CHITU MIHAELA

6

21

FLOREA LAURA

8

21

MANSSOURI KHADIJE

9

21

BADULESCU ESZTER

14

21

BRIND WINNER SOFIA

16

21

HOPULELE ANA

18

21

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 9 COPII  FEMININ     INDIVIDUAL   04.07 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PANTIS ILINCA

1

10

ZAMFIRA SABRINA

3

10

OLTEANU  SINZIANA

5

10

RUSU CARLA

6

10

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII FEMININ   ECHIPE   04 .07 .2012

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BRIND WINNER SOFIA

 

4

 

11

PUSCARU THEA

ZAMFIRA DOROTHEA

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

PRUNACHE EVELINE

 

9

 

11

BADESCU MARA

CHITU MIHAELA

BADULESCU ESZTER

 

SPORTIVI ECH   3

LOC

NR. ECHIPE

FLOREA LAURA

 

10

 

11

MANSSOURI KHADIJE

HOPULELE ANA

CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL 13.09. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OSIAC BENIAMIN

20

44

BADESCU MATEI

25

44

JIANU MIHAIL

33

44

 

CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI  MASCULIN ECHIPE   14.09 .2012

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NEGUT ANDREI

 

6

 

11

MARCVAT CRISTIAN

JIANU MIHAIL

MILITARU TIBERIO

 

CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI  FEMININ INDIVIDUAL   15.09. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NYIRI MELINDA

9

38

MARINCAS MIRUNA

12

38

SZEGEDI ORSOLYA

20

38

PRUNACHE ALIDA

32

38

 

CAMPIONATUL NATIONAL    JUNIORI   FEMININ ECHIPE   16.09 .2012

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NYIRI MELINDA

 

5

 

9

SZEGEDI ORSOLYA

MARINCAS MIRUNA

PRUNACHE ALIDA

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   MASCULIN INDIVIDUAL 11.10. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

JIANU MIHAIL

5

29

LAVIOSARD KIRIAN

7

29

GRADISTEANU VLAD

12

29

ALUPEI ALEXIE

16

29

OSIAC FILIP

18

29

BAIASU ALEXANDRU

24

29

NYIRI PETER

25

29

FLOREA CRISTIAN

26

29

CIOACA ANDREI

28

29

SECOSAN  RADU

29

29

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   MASCULIN ECHIPE   12 .10 .2012

SPORTIVI ECH  1

LOC

NR. ECHIPE

ALUPEI ALEXIE

 

3

 

8

OSIAC FILIP

JIANU MIHAIL

CIOACA ANDREI

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

FLOREA CRISTIAN

 

8

 

8

KACSO PETER

NYIRI PETER

 

SPORTIVI ECH  3

LOC

NR. ECHIPE

LAVIOSARD KIRIAN

 

4

 

8

GRADISTEANU VLAD

BAIASU ALEXANDRU

SECOSAN  RADU

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE FEMININ INDIVIDUAL 13.10. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

MARINCAS MIRUNA

12

28

ZAMFIRA DOROTHEA

19

28

PUSCARU THEA

20

28

PRUNACHE ALIDA

25

28

BADESCU MARA

26

28

BRIND WINNER SOFIA

27

28

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   FEMININ ECHIPE   14.10 .2012

SPORTIVI ECH  1

LOC

NR. ECHIPE

BRIND WINNER SOFIA

 

7

 

7

MARINCAS MIRUNA

PRUNACHE ALIDA

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

BADESCU MARA

 

6

 

7

PUSCARU THEA

ZAMFIRA DOROTHEA

 

CUPA ROMANIEI SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL 27.10. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

LUNGU PAUL

24

28

BADESCU MATEI

28

28

OSIAC BENIAMIN

 

 

PUICA ADRIAN

 

 

 

CUPA ROMANIEI SENIORI    MASCULIN ECHIPE   28.10 .2012     NU S-A   PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CUPA ROMANIEI SENIORI  FEMININ IND    29.10. 2012    NU S-A   PARTICIPAT

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

 

 

 

 

CUPA ROMANIEI  SENIORI  FEMININ  ECHIPE  30.10 .2012     NU S-A   PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   MASCULIN INDIVIDUAL   22.11. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BADESCU MATEI

7

37

OSIAC BENIAMIN

10

37

ALUPEI ALEXIE

25

37

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   MASCULIN ECHIPE   23.11 .2012

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

OSIAC BENIAMIN

 

4

 

8

ALUPEI ALEXIE

BADESCU MATEI

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI FEMININ INDIVIDUAL 24.11. 2012

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI ORSOLYA

5

34

NYIRI MELINDA

10

34

MARINCAS MIRUNA

17

34

PUSCARU  THEA

22

34

PRUNACHE ALIDA

30

34

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   FEMININ   ECHIPE  25.11 .2012

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI ORSOLYA

 

3

 

8

NYIRI MELINDA

MARINCAS MIRUNA

PUSCARU  THEA

 

Palmares Club Riposta anul 2011

CAMPIONATUL NATIONAL TINERET MASCULIN INDIVIDUAL 14.04. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NEGUT ANDREI

21

48

OSIAC BENIAMIN

24

48

BADESCU MATEI

27

48

OPREA TIBERIU

29

48

FLOREA RYAN

34

48

MARCVAT CRISTIAN

38

48

FLOREA  ANDREI

42

48

MILITARU GEORGE

46

48

OSIAC FILIP

47

48

 

CAMPIONATUL   NATIONAL  TINERET  MASCULIN ECHIPE   15 .04 .2011

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NEGUT ANDREI

 

8

 

11

OSIAC BENIAMIN

BADESCU MATEI

OPREA TIBERIU

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

FLOREA RYAN

 

10

 

11

MARCVAT CRISTIAN

MILITARU GEORGE

OSIAC FILIP

 

CAMPIONATUL   NATIONAL  TINERET  FEMININ IND 17.04. 2011 NU S-A   PARTICIPAT

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL  TINERET  FEMININ ECHIPE 18. 04 .2011 NU S-A  PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CUPA ROMANIEI SENIORI   MASCULIN INDIVIDUAL 11.05. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NEGUT ANDREI

29

50

JIANU MIHAIL

37

50

PUICA ADRIAN

38

50

BABACEA BINEL

42

50

FLOREA ANDREI

43

50

 

 

 

CUPA ROMANIEI SENIORI   MASCULIN    ECHIPE 12.05. 2011

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NEGUT ANDREI

 

10

 

11

JIANU MIHAIL

PUICA ADRIAN

FLOREA ANDREI

 

CUPA ROMANIEI SENIORI   FEMININ   INDIVIDUAL 13.05. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIPER ALEXANDRA

7

25

SZEGEDI ORSOLYA

21

25

NYIRI MELINDA

23

25

MARINCAS MIRUNA

25

25

 

CUPA ROMANIEI SENIORI   FEMININ    ECHIPE 14.05. 2011

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NEGUT ANDREI

 

5

 

7

JIANU MIHAIL

PUICA ADRIAN

FLOREA ANDREI

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 13 COPII  MASCULIN INDIVIDUAL    20.06 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OSIAC FILIP

2

29

ROBCIUC ANDREI

3

29

LAVOISARD KIRIAN

10

29

ALUPEI ALEXIE

12

29

MATEOIU STEFAN

14

29

SWEDISH NIKOLAS

27

29

ALLISON THOMAS

29

29

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 11 COPII MASCULIN INDIVIDUAL 20.06 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NYIRI PETER

1

29

BAIASU ALEXANDRU

3

29

KACSO PETER

3

29

GRADISTEANU VLAD

6

29

SECOSAN  RADU

7

29

HARCOVEI TEODOR

11

29

MARKO BALASZ

12

29

ROBCIUC TUDOR

13

29

PANTEA LUCA

16

29

ZANE ANDREI

17

29

PETRESCU ANDREI

18

29

ZANE GABRIEL

22

29

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 9   COPII  MASCULIN INDIVIDUAL    21.06. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON ANDEI

1

8

NICA MATEI

2

8

MOHANU HERBERT

3

8

LAVOISARD KEVAN

3

8

STANESE NIKITA

5

8

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII MASCULIN  ECHIPE  21 .06 .2011

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

OSIAC FILIP

 

4

 

14

ALUPEI ALEXIE

MATEOIU STEFAN

SECOSAN  RADU

 

SPORTIVI ECH  2

LOC

NR. ECHIPE

BAIASU ALEXANDRU

 

5

 

14

GRADISTEANU VLAD

LAVOISARD KIRIAN

ROBCIUC ANDREI

 

SPORTIVI ECH  3

LOC

NR. ECHIPE

NYIRI PETER

 

9

 

14

MARKO BALASZ

KACSO PETER

ALLISON THOMAS

 

SPORTIVI ECH   4

LOC

NR. ECHIPE

ZANE ANDREI

 

13

 

14

PETRESCU ANDREI

ZANE GABRIEL

HARCOVEI TEODOR

 

SPORTIVI ECH  5

LOC

NR. ECHIPE

ROBCIUC TUDOR

 

12

 

14

PANTEA LUCA

SWEDISH NIKOLAS

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 13 COPII  FEMININ INDIVIDUAL    22.06. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NAGHI CATINCA

16

23

PETRESCU CHELSEA

17

23

PRUNACHE ALIDA

18

23

BRIND WINNER SOFIA

19

23

 

CAMPIONATUL  NATIONAL  U 11 COPII   FEMININ INDIVIDUAL 22.06. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PUSCARU THEA

5

12

BADESCU MARA

7

12

ZAMFIRA DOROTHEA

8

12

BADULESCU ESZTER

11

12

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 9 COPII  FEMININ     INDIVIDUAL    23.06 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

MC DOWALL MORGAN

1

12

PANTIS ILINCA

2

12

PRUNACHE EVELIN

3

12

SEGEDI DORA

3

12

CHITU MIHAELA

5

12

RUSU CARLA

6

12

SZEBENI IULIA

7

12

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII FEMININ   ECHIPE   23 .06 .2011

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NAGHI CATINCA

 

7

 

8

PETRESCU CHELSEA

PRUNACHE ALIDA

BRIND WINNER SOFIA

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

PUSCARU THEA

 

8

 

8

BADESCU MARA

ZAMFIRA DOROTHEA

BADULESCU ESZTER

 

CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL 01.09. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NEGUT ANDREI

19

36

MARCVAT CRISTIAN

26

36

JIANU MIHAIL

29

36

MILITARU TIBERIO

33

36

 

CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI  MASCULIN ECHIPE   02.09 .2011

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NEGUT ANDREI

 

5

 

9

MARCVAT CRISTIAN

JIANU MIHAIL

MILITARU TIBERIO

 

CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI  FEMININ INDIVIDUAL   03.09. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NYIRI MELINDA

12

28

SZEGEDI ORSOLYA

21

28

MARINCAS MIRUNA

22

28

 

CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI   FEMININ ECHIPE   04.09 .2011

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NYIRI MELINDA

 

6

 

7

SZEGEDI ORSOLYA

MARINCAS MIRUNA

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL SENIORI MASCULIN INDIVIDUAL 09.09. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NEGUT ANDREI

31

46

OSIAC BENIAMIN

37

46

MILITARU TIBERIO

41

46

ENE DANIEL

42

46

JIANU MIHAIL

42

46

OPREA  TIBERIO

44

46

OSIAC FILIP

45

46

MARCVAT CRISTIAN

46

46

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SENIORI MASCULIN  ECHIPE   10.09 .2011

SPORTIVI ECH1

LOC

NR. ECHIPE

NEGUT ANDREI

 

4

 

5

OSIAC BENIAMIN

MILITARU TIBERIO

ENE DANIEL

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

JIANU MIHAIL

 

5

 

5

OPREA  TIBERIO

OSIAC FILIP

MARCVAT CRISTIAN

 

CAMPIONATUL NATIONAL SENIORI FEMININ INDIVIDUAL 07.09. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIPER ALEXANDRA

6

23

NYIRI MELINDA

19

23

SZEGEDI DORA

20

23

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SENIORI  FEMININ  ECHIPE   08.09 .2011

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

NYIRI MELINDA

 

4

 

5

SZEGEDI ORSOLYA

MARINCAS MIRUNA

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   MASCULIN INDIVIDUAL 08.10. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OSIAC BENIAMIN

2

36

ROBCIUC ANDREI

12

36

OPREA TIBERIU

14

36

JIANU MIHAIL

17

36

OSIAC FILIP

22

36

LAVOISARD KIRIAN

28

36

SECOSAN VLAD

36

36

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   MASCULIN ECHIPE   09 .10 .2011

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

OSIAC BENIAMIN

 

5

 

9

OSIAC FILIP

JIANU MIHAIL

OPREA TIBERIU

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

LAVOISARD KIRIAN

 

9

 

9

SECOSAN VLAD

ROBCIUC ANDREI

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE FEMININ INDIVIDUAL 06.10. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI ORSOLYA

11

34

MARINCAS MIRUNA

19

34

PRUNACHE ALIDA

24

34

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE   FEMININ ECHIPE   07.10 .2011

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI ORSOLYA

 

7

 

8

MARINCAS MIRUNA

PRUNACHE ALIDA

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   MASCULIN INDIVIDUAL   26.11. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OSIAC BENIAMIN

20

47

MILITARU TIBERIO

22

47

BADESCU MATEI

25

47

NEGUT ANDREI

27

47

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   MASCULIN ECHIPE   27.11 .2011

SPORTIVI ECH1

LOC

NR. ECHIPE

OSIAC BENIAMIN

 

5

 

9

MILITARU TIBERIO

BADESCU MATEI

NEGUT ANDREI

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI FEMININ INDIVIDUAL 24.11. 2011

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

NYIRI MELINDA

8

36

PRUNACHE ALIDA

17

36

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   FEMININ   ECHIPE  25.11 .2011 NU S-A PARTICIPAT

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

Palmares Club Riposta anul 2010

CAMPIONATUL NATIONAL TINERET MASCULIN INDIVIDUAL 15.04. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE DANIEL

20

37

FLOREA ANDREI

30

37

OSIAC BENIAMIN

31

37

OPREA  TIBERIU

32

37

BADESCU MATEI

33

37

JIANU MIHAIL

34

37

 

CAMPIONATUL NATIONAL   TINERET  MASCULIN ECHIPE   16 .04 .2010

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ENE DANIEL

 

8

 

9

OSIAC BENIAMIN

BADESCU MATEI

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

FLOREA ANDREI

 

9

 

9

OPREA  TIBERIU

JIANU MIHAIL

 

CAMPIONATUL NATIONAL   TINERET   FEMININ INDIVIDUAL 17.04. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIPER ALEXANDRA

3

23

KEEHAN EMA

11

23

KEEHAN SOPHIE

13

23

ALUPEI ANA

17

23

IONESCU IOANA

23

23

 

CAMPIONATUL NATIONAL  TINERET   FEMININ ECHIPE   18. 04 .2010

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

CHIPER ALEXANDRA

 

3

 

5

KEEHAN EMA

KEEHAN SOPHIE

ALUPEI ANA

 

CAMPIONATUL   NATIONAL   U 13 COPII  MASCULIN INDIVIDUAL    01.06 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OSIAC FILIP

3

25

JIANU MIHAIL

3

25

SECOSAN VLAD

23

25

CONETE ADRIAN

25

25

 

 

 

 

CAMPIONATUL   NATIONAL  U 11 COPII MASCULIN INDIVIDUAL 01.06 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ALEXIE

1

23

BAIASU ALEXANDRU

3

23

LAVOISARD KIRIAN

5

23

GRADISTEANU VLAD

7

23

SECOSAN RADU

8

23

MARCKO BALASZ

12

23

KACSO PETER

13

23

HARCOVEI TEODOR

14

23

 

CAMPIONATUL NATIONAL   U 9 COPII   MASCULIN INDIVIDUAL    02.06 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

DINCA ELTON ANDEI

1

8

ZANE ANDREI

2

8

MOHANU HERBERT

3

8

PAUL VICTOR

3

8

ROBCIUC TUDOR

6

8

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII MASCULIN   ECHIPE   02 .06 .2010

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL   U 13 COPII  FEMININ INDIVIDUAL    03.06. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

MARINCAS MIRUNA

9

17

NAGHI CATINCA

15

17

 

CAMPIONATUL NATIONAL   U 11 COPII FEMININ INDIVIDUAL 03.06. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PUSCARU THEA

8

17

BRIND WINNER SOFIA

12

17

ZANFIRA DOROTHEA

13

17

 

CAMPIONATUL NATIONAL  U 9 COPII  FEMININ   INDIVIDUAL    04.06 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL COPII FEMININ   ECHIPE   04 .06 .2010

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CUPA ROMANIEI SENIORI FEMININ INDIVIDUAL 26.06. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIPER ALEXANDRA

8

19

 

CAMPIONATUL NATIONAL SENIORI FEMININ INDIVIDUAL 30.09. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

CHIPER ALEXANDRA

3

14

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SPERANTE MASCULIN INDIVIDUAL 07.10. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OSIAC BENIAMIN

8

34

FLOREA ANDREI

10

34

JIANU MIHAIL

13

34

OPREA TIBERIU

18

34

OSIAC FILIP

22

34

 

CAMPIONATUL NATIONAL  SPERANTE  MASCULIN ECHIPE   08 .10 .2010

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

OSIAC BENIAMIN

 

4

 

8

FLOREA ANDREI

JIANU MIHAIL

OPREA TIBERIU

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE FEMININ INDIVIDUAL 09.10. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

KEEHAN SOPHIE

1

31

SZEGEDI ORSOLYA

5

31

IONESCU IOANA

17

31

NAGHI CATINCA

20

31

NYIRI NELINDA

21

31

 

CAMPIONATUL NATIONAL   SPERANTE  FEMININ ECHIPE   10.10 .2010

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

KEEHAN SOPHIE

 

1

 

7

SZEGEDI ORSOLYA

IONESCU IOANA

NYIRI NELINDA

 

CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL 16.10. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BADESCU MATEI

21

38

ENE DANIEL

28

38

FLOREA ANDREI

29

38

 

CAMPIONATUL NATIONAL  JUNIORI  MASCULIN ECHIPE   17.10 .2010

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BADESCU MATEI

 

8

 

10

ENE DANIEL

FLOREA ANDREI

 

CAMPIONATUL NATIONAL   JUNIORI  FEMININ INDIVIDUAL18.10. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

KEEHAN EMMA

6

20

KEEHAN SOPHIE

7

20

ALUPEI ANA

10

20

SZEGEDI ORSOLYA

19

20

NYIRI NELINDA

20

20

 

CAMPIONATUL NATIONAL   JUNIORI   FEMININ ECHIPE   19.10 .2010

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

KEEHAN EMMA

 

2

 

4

KEEHAN SOPHIE

ALUPEI ANA

SZEGEDI ORSOLYA

 

CAMPIONATUL NATIONAL  CADETI  MASCULIN INDIVIDUAL   25.11. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OSIAC BENIAMIN

21

42

OPREA TIBERIU

24

42

FLOREA ANDREI

29

42

OSIAC FILIP

35

42

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI   MASCULIN ECHIPE   26.11 .2010

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

OSIAC BENIAMIN

 

8

 

8

OPREA TIBERIU

FLOREA ANDREI

OSIAC FILIP

 

CAMPIONATUL NATIONAL   CADETI FEMININ INDIVIDUAL 27.11. 2010

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

IONESCU IOANA

12

32

NYIRI MELINDA

13

32

SZEGEDI ORSOLYA

14

32

MARINCAS MIRUNA

23

32

NAGHI CATINCA

31

32

 

CAMPIONATUL   NATIONAL   CADETI  FEMININ  ECHIPE   28.11 .2010

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

IONESCU IOANA

 

4

 

5

NYIRI MELINDA

SZEGEDI ORSOLYA

MARINCAS MIRUNA

 

Palmares Club Riposta anul 2009

CAMPIONATE NAȚIONALE COPII U13 MASCULIN INDIVIDUAL – 07 iunie

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OSIAC BENIAMIN

1

28

BADESCU MATEI

3

28

OPREA TIBERIU

7

28

SCARLATESCU MIRCEA

10

28

STOIAN TUDOR

12

28

ILIE DUMITRESCU

17

28

PODIUC FILIP

18

28

JIANU MIHAIL

21

28

FLOREA RYAN

22

28

CAMPIONATE NAȚIONALE COPII U11 MASCULIN INDIVIDUAL – 07 iunie

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PODIUC MATIA

1

26

OSIAC FILIP

9

26

ALUPEI ALEXIE

12

26

MUSAT SEBASTIAN

13

26

SECOSAN VLAD

15

26

ALLISON THOMAS

17

26

FLOREA CRISTIAN

20

26

CAMPIONATUL NAȚIONAL U 9 COPII MASCULIN INDIVIDUAL    08.06 2009

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

PODIUC MARTEN

1

13

KACSO PETER

2

13

GRADISTEANU VLAD

3

13

BAIASU ALEXANDRU

5

13

MARKO BALASZ

6

13

SCARLATESCU  STEFAN

7

13

HARCOVEI TEODOR

8

13

SECOSAN  RADU

10

13

NYIRI PETER

11

13

CONSTANTINESCU ERIC

13

13

CAMPIONATUL NAȚIONAL COPII MASCULIN ECHIPE – 08 .06 .2009

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

OSIAC BENIAMIN

 

3

 

12

BADESCU MATEI

OPREA TIBERIU

SCARLATESCU MIRCEA

 

SPORTIVI  ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

STOIAN TUDOR

 

5

 

12

ILIE DUMITRESCU

PODIUC FILIP

JIANU MIHAIL

CAMPIONATUL NAȚIONAL U13 COPII FEMININ INDIVIDUAL – 09.06 2009

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI ORSOLYA

10

19

IONESCU IOANA

14

19

DRAGAN SANDRA

16

19

CAMPIONATUL NAȚIONAL U11 COPII FEMININ INDIVIDUAL – 09.06 2009

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BRIND WINNER SOFIA

6

10

CHERECHES ANA

9

10

CAMPIONATUL NATIONAL COPII FEMININ ECHIPE – 10 .06 .2009

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI ORSOLYA

 

7

 

8

IONESCU IOANA

DRAGAN SANDRA

 

CAMPIONATUL NAȚIONAL  JUNIORI MASCULIN INDIVIDUAL – 14.10. 2009

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

OSIAC BENIAMIN

23

41

ENE DANIEL

24

41

OPREA TIBERIU

36

41

BADESCU MATEI

38

41

CAMPIONATUL NAȚIONAL JUNIORI MASCULIN ECHIPE – 15.10.2009

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

OSIAC BENIAMIN

 

9

 

10

ENE DANIEL

OPREA TIBERIU

BADESCU MATEI

CAMPIONATUL NAȚIONAL  JUNIORI FEMININ INDIVIDUAL – 16.10. 2009

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI ORSOLYA

14

24

ALUPEI ANA

18

24

IONESCU IOANA

19

24

NYIRI MELINDA

23

24

CAMPIONATUL NAȚIONAL JUNIORI FEMININ ECHIPE – 17.10.2009

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI ORSOLYA

 

5

 

5

IONESCU IOANA

ALUPEI ANA

NYIRI MELINDA

CAMPIONATUL NAȚIONAL  CADETI MASCULIN INDIVIDUAL – 13.11.2009

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ENE DANIEL

22

35

OSIAC BENIAMIN

26

35

FLOREA RYAN

31

35

PODIUC FILIP

33

35

BADESCU MATEI

34

35

OPREA TIBERIU

35

35

CAMPIONATUL NATIONAL CADETI MASCULIN ECHIPE – 14.11.2009

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ENE DANIEL

 

4

 

9

OSIAC BENIAMIN

BADESCU MATEI

 

SPORTIVI ECH 2

LOC

NR. ECHIPE

FLOREA RYAN

 

9

 

9

PODIUC FILIP

OPREA TIBERIU

CAMPIONATUL NAȚIONAL CADEȚI FEMININ INDIVIDUAL – 15.11.2009

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

ALUPEI ANA

10

21

NYIRI MELINDA

17

21

SZEGEDI ORSOLYA

19

21

IONESCU IOANA

20

21

CAMPIONATUL NAȚIONAL CADEȚI FEMININ ECHIPE – 16.11.2009

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

ALUPEI ANA

 

5

 

5

NYIRI MELINDA

SZEGEDI ORSOLYA

IONESCU IOANA

CAMPIONATUL NAȚIONAL  SPERANȚE MASCULIN INDIVIDUAL – 03.12.2009

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

BADESCU MATEI

21

39

JIANU MIHAIL

24

39

PODIUC FILIP

26

39

FLOREA RYAN

30

39

OPREA TIBERIU

32

39

FLOREA ANDREI

39

39

CAMPIONATUL NAȚIONAL SPERANȚE MASCULIN ECHIPE – 04.12.2009

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

BADESCU MATEI

 

7

 

8

JIANU MIHAIL

PODIUC FILIP

OPREA TIBERIU

CAMPIONATUL NATIONAL SPERANȚE FEMININ INDIVIDUAL – 05.12.2009

SPORTIVI

LOC

NR. SPORTIVI

SZEGEDI ORSOLYA

12

26

NYIRI MELINDA

16

26

IONESCU IOANA

18

26

DRAGAN SANDRA

23

26

CAMPIONATUL NAȚIONAL SPERANȚE FEMININ ECHIPE – 06.12.2009

SPORTIVI ECH 1

LOC

NR. ECHIPE

SZEGEDI ORSOLYA

 

6

 

7

NYIRI MELINDA

IONESCU IOANA

DRAGAN SANDRA